LAWSTUDIES

Kombinované studium Námořní právo Swansea - Námořní právo Námořní právo programy Swansea, Swansea

Absolventi právnické školy a právníci běžně použít LL.M. získat odborné znalosti ve specializované oblasti práva, jako jsou daně nebo mezinárodního práva, nebo přesunout z jedné oblasti do druhé praxe.

Vzdělávání ve Spojeném království je přenesl to s každou ze zemí Spojeného království, které mají samostatné systémy pod různými vládami: Britská vláda odpovědná za Anglii, a skotská vláda, velšský vláda a Severního Irska Executive jsou odpovědné za Skotsko , Wales a Severní Irsko, resp.

Swansea je pobřežní město ve Walesu. Tři vysoké školy jsou umístěny tam, ani jeden z nich byl oceněn za nejlepší britské studentské praxe. Je to jeden z důležitých center průmyslové revoluce.

Kombinované studium Námořní právo Swansea - Vezměte si Námořní právo Oslu. Získejte všechny Námořní právo program a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

1 Výsledky v Námořní právo, Swansea Filter

LLM v mezinárodním námořním právu

Swansea University
LLM
Led 2021
<
Denní studium
<
Kombinované studium
Angličtina
Kampus

Moře je životně důležité pro lidskou existenci - pro obchod, navigační trasy a jako hlavní zdroj přírodních zdrojů. Vždy je požadována právní odbornost v otázkách souvisejícíc ...

Čtěte více