LAWSTUDIES

Kombinované studium Námořní právo v Evropa - Námořní právo Námořní právo programy v Evropa

Absolventi právnické školy a právníci běžně použít LL.M. získat odborné znalosti ve specializované oblasti práva, jako jsou daně nebo mezinárodního práva, nebo přesunout z jedné oblasti do druhé praxe.

Ve všech, existuje více než 4000 vysokých škol v Evropě, které nabízejí širokou škálu kurzů na bakalářské, magisterské a doktorské úrovni. S více a více těchto organizací, které poskytují angličtinu jako jazyk vzdělání alespoň některé ze svých studijních programů, univerzit v Evropě jsou nyní vyšší kvality, než kdy předtím. Vysoké školy v Evropě nabízí přátelské přivítání pro zahraniční studenty a dát průběh znalostí, které odpovídá jejich povolání potřebuje v dnešní globální poptávky.

Kombinované studium Námořní právo v Evropa - Udělejte si Námořní právo v Evropa. Získejte všechny Kombinované studium Námořní právo program a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

3 Výsledky v Námořní právo, Evropa Filter

LLM námořní a dopravní právo

Erasmus School of Law - Erasmus University Rotterdam
LLM
Srp 2021
<
Denní studium
<
12 měsíce
Angličtina
Kampus

Unikátní a komplexní magisterský program „Námořní a dopravní právo“ vám poskytuje důkladné a důkladné znalosti dynamického světa námořního a dopravního práva. ...

Čtěte více

LLM v mezinárodním námořním právu

Swansea University
LLM
Led 2021
<
Denní studium
<
Kombinované studium
Angličtina
Kampus

Moře je životně důležité pro lidskou existenci - pro obchod, navigační trasy a jako hlavní zdroj přírodních zdrojů. Vždy je požadována právní odbornost v otázkách souvisejícíc ...

Čtěte více

Lmm, pgdip, pgcert mořské právo, udržitelný rozvoj a mezinárodní právo

University of Strathclyde: Faculty of Humanities and Social Sciences
LLM
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
9&nbsp;-&nbsp;21 měsíce
Angličtina
Kampus

Tento kurz se zaměřuje na rozhraní mezi Mezinárodním mořským právem a dalšími oblastmi mezinárodního práva.

Čtěte více