LAWSTUDIES

Dálkové Mezinárodní daňové právo v Severní Amerika - Mezinárodní daňové právo Mezinárodní daňové právo programy v Severní Amerika

Master of Laws míry běžně známý jako LL.M., je pokročilý absolvent oboru právo. Kandidáti často již mají první titul v oboru právo a zájem o prosazování svých studií zákona. Získání LL.M. má celou řadu významných výhod.

I když moje navštěvovat kurzy distančního vzdělávání on-line, některé univerzity držet zahájení na několika místech. Dalo by se dokonce přestat užívat třídy pro mnoho týdnů v průběhu roku bez vyřazení a bez házení své studentské půjčky na splacení. To je silný argument mnoho lidí se přihlíží při zapsal do distančního vzdělávání tříd.

Spojené státy americké se nachází na kontinentu Severní Ameriky. Je to třetí největší zemí podle velikosti na světě. To má poměrně krátkou historii ve srovnání s ostatními národy světa, je jedním z největších světových 'největších ekonomik, a má jeden z největších světových ' s populací nejrozmanitější.

Dálkové Mezinárodní daňové právo v Severní Amerika - Udělejte si Mezinárodní daňové právo v Severní Amerika. Získejte všechny Dálkové Mezinárodní daňové právo program a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

1 Výsledky v Mezinárodní daňové právo, Severní Amerika, Dálkové Filter

Ll.m. v oblasti zdanění přeshraničních investic

University of Miami School of Law
LLM
<
Denní studium
<
Kombinované studium
Angličtina
Kampus
Online forma

Tento studijní program je ideální pro studenty, kteří očekávají, že mezinárodní daňové právo hraje důležitou roli ve své profesní kariéře, má pevný základ ve svém vlastním dom ...

Čtěte více