Filter
magistr práv
Spojené království England Birmingham Typ studia: Všechny Tempo: Kombinované

Kombinované Obchodní právo Birmingham - Obchodní právo Obchodní právo programy Birmingham, Birmingham

LL.M. (Master of Laws) je mezinárodně uznávaným postgraduální právnický titul. LL.M. sílu jen obvykle neumožňuje vykonávat advokacii, ve většině případů, LL.M.studenti musí získat profesionální titul

Pro ty práva studenty se zájmem o firemních, antimonopolních, cenných papírů a právních oblastech práce, které sledují LLM v oblasti obchodního práva je jedním z nejlepších způsobů, jak šlápnout do obchodu a podnikatelského sektoru.

Vzdělávání ve Spojeném království je přenesl to s každou ze zemí Spojeného království, které mají samostatné systémy pod různými vládami: Britská vláda odpovědná za Anglii, a skotská vláda, velšský vláda a Severního Irska Executive jsou odpovědné za Skotsko , Wales a Severní Irsko, resp.

Birmingham je domovem šesti univerzit, největší učiliště ve Velké Británii, tři obchodní školy a tří náboženských vzdělávacích školách. Není divu, že je to druhé nejlidnatější město Britové, jiné než v Londýně.

Kombinované Obchodní právo Birmingham - Vezměte si Obchodní právo Oslu. Získejte všechny Obchodní právo program a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Čtěte více Méně

2 Výsledky v Obchodní právo, Birmingham

Tituly
Místo
Spojené království
England
Birmingham
Typ studia
Tempo
University of Birmingham - College of Arts and Law

LLM v mezinárodním obchodním právu je ideální pro studenty, kteří se chtějí specializovat na mezinárodní dimenzi obchodního práva. Budete mít příležitost pochopit, jak fu ... [+]

LLM v mezinárodním obchodním právu je ideální pro studenty, kteří se chtějí specializovat na mezinárodní dimenzi obchodního práva. Budete mít příležitost pochopit, jak fungují podniky na mezinárodní úrovni a jak státy a mezinárodní systém regulují tok obchodu a financí.

V uplynulých několika desetiletích došlo k obrovskému nárůstu mezinárodního obchodu, čímž se zvýšil význam a význam mezinárodního obchodního práva.

Tato oblast práva poskytuje základ pro mezinárodní obchodní transakce a rozvoj mezinárodních trhů. Zvyšující se význam této Pathway je výbornou volbou pro ty, kteří hledají příležitosti v obchodním světě a chápou globální výzvy, kterým čelí.... [-]

Spojené království Birmingham
Kontaktuj školu
Angličtina
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Birmingham - College of Arts and Law

Tato Pathway vám umožňuje rozvíjet odborné znalosti v širokém spektru předmětů obchodního práva, které vám poskytují pevný základ pro vaši budoucí kariéru. LLM v obchodní ... [+]

Tato Pathway vám umožňuje rozvíjet odborné znalosti v širokém spektru předmětů obchodního práva, které vám poskytují pevný základ pro vaši budoucí kariéru. LLM v obchodním právu je ideální pro ty studenty, kteří se chtějí specializovat na anglické obchodní právo. Budete chápat zásady a základy obchodního práva, ale také prozkoumat klíčový současný vývoj a oblasti inovací.

Škola má přední pověst excelence ve svém výzkumu a výuce v této oblasti a moduly, které jsou k dispozici na LLM v obchodním právu, čerpají z těchto silných stránek.

Proč studovat tento kurzVýběr modulu - Jeden z nejširších řad modulů LLM dostupných ve Velké BritániiZaměstnatelnost - naši absolventi se přesouvají do různorodé kariéry a mnozí z nich pracují ve špičkových právnických školách a advokátních kanceláříchProfesionální odkazy - výroční veletrh práva, návštěvy předních firem a od nichModuly... [-]
Spojené království Birmingham
Kontaktuj školu
Angličtina
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině