LAWSTUDIES

Kombinované Obchodní právo v Severní Amerika - Obchodní právo Obchodní právo programy v Severní Amerika

LLM nebo Master of Laws poskytuje úvod do nové oblasti jejich zájmu, stejně jako příležitost pro další specializaci v jejich současných oblastech praxe a jsou obvykle omezeny na ty, kteří dosáhli čestné postavení v jejich dosavadních právních studií.

Z původních civilizací až po moderní denní říší, Severní Amerika má spoustu hands-on vzdělávacích příležitostí nabídnout učence. Plněné s řadou odlišných kultur, mohou studenti vzdělávat v ucelené způsobem.

Kombinované Obchodní právo v Severní Amerika - Udělejte si Obchodní právo v Severní Amerika. Získejte všechny Kombinované Obchodní právo program a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

2 Výsledky v Obchodní právo, Severní Amerika Filter

LLM v mezinárodní obchodní arbitráži

Pepperdine University School of Law
LLM
<
Denní studium
<
Kombinované
Angličtina
Kampus

LLM v mezinárodní obchodní arbitráži je navržena tak, aby spojila robustní akademickou nadaci, zkušenost s praxí, v níž každý student získá zkušenosti z falešného mezinárodníh ...

Čtěte více

LL.M v obchodě

UNH Franklin Pierce School of Law
LLM
Zář 2020
<
Denní studium
<
12 měsíce
Angličtina
Kampus

Nové výzvy vytváří růst elektronického obchodu, nové produkty a služby a rostoucí šíření počítačové kriminality každý den. Naše silná IP nadace nám umožnila rozšířit náš dosah ...

Čtěte více