Filter
magistr práv
Nizozemsko The Hague Typ studia: Všechny Tempo: Kombinované

Kombinované Obchodní právo The Hague - Obchodní právo Obchodní právo programy The Hague, The Hague

LLM nebo Master of Laws poskytuje úvod do nové oblasti jejich zájmu, stejně jako příležitost pro další specializaci v jejich současných oblastech praxe a jsou obvykle omezeny na ty, kteří dosáhli čestné postavení v jejich dosavadních právních studií.

Pro ty práva studenty se zájmem o firemních, antimonopolních, cenných papírů a právních oblastech práce, které sledují LLM v oblasti obchodního práva je jedním z nejlepších způsobů, jak šlápnout do obchodu a podnikatelského sektoru.

Nizozemsko je země voliče z Nizozemského království, skládající se z dvanácti provincií v severozápadní Evropy a tři ostrovy v Karibiku. Anglicky mluvící studenti budou mít žádné problémy s nalezením vhodných kurzů. Pro zahraniční studenty se vztahují na vysokých školách v Nizozemsku, několik stipendií jsou k dispozici.

The Hague má údajný univerzitu, The Hague University. Toto město je jedním z nejlepších míst ke studiu, a to je plná dobré příležitosti pro studenty. Haag je také známý pro svou rozmanitost a kultury. Proto je ideálním místem pro studium a začít dobrou kariéru.

Kombinované Obchodní právo The Hague - Vezměte si Obchodní právo Oslu. Získejte všechny Obchodní právo program a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Čtěte více Méně

1 Výsledky v Obchodní právo, The Hague

Leiden University

Tento program je určen právníkům i špičkovým absolventům, kteří chtějí získat důkladné znalosti z oblasti občanského a obchodního práva ze skutečně mezinárodní perspektiv ... [+]

Jaké dopady měla globalizace na mezinárodní obchod? Jaké jsou základní prvky mezinárodních obchodních smluv? V případě sporu týkajícího se přeshraniční obchodní transakce platí právo které země nebo oblasti a který soud je příslušný? Naučte se, jak se vypořádat s takovými otázkami z mezinárodního srovnávacího pohledu.

Co vlastně zahrnuje tento magisterský program?

Globalizace a zvyšování mezinárodního obchodu vedly k rychlé internacionalizaci občanského a obchodního práva, čímž se vytvořila složitá a vícevrstvá disciplína. Program mezinárodního občanského a obchodního práva na Leiden University zabývá různými úrovněmi mezinárodních, unijních a vnitrostátních právních předpisů, protože spolu existují a vzájemně se ovlivňují. Tento program vám vybaví dovednosti potřebné k úplnému porozumění a použití těchto vzájemně propojených vrstev v právních otázkách specifických pro danou doménu.... [-]

Nizozemsko Leiden The Hague
Září 2020
Angličtina
Kombinované
1 - 2 najděte si doktorské studium práv
Kampus
Přečtěte si více v češtině