Filter
magistr práv
Nizozemsko Leiden Typ studia: Všechny Tempo: Kombinované

Kombinované Obchodní právo Leiden - Obchodní právo Obchodní právo programy Leiden, Leiden

LLM nebo Master of Laws je mezinárodně uznávané postgraduální studium v ​​právu. LLM programy jsou obvykle otevřeny pro ty, kteří jako první získal titul v oboru právo.

Když zákon student získá pocit, že on nebo ona by být schopen najít uspokojující kariéru v oblasti obchodu a obchodu, přičemž kurzy pro LLM v reklamě je často skvělý start.

 

 

Lidé, jazyk a kultura v Nizozemsku se nazývá "" holandský. Moderní evropské země dnes, Nizozemsko zachovalo velmi mezinárodní charakter a je známý pro jeho liberální myšlení. Nizozemsko má mnoho univerzit. V zemi byl nedávno převeden své tituly do bakalář / magistr systému.Existují dva typy vysokých škol: Akademické (více zaměřuje na získání teoretických poznatků, aka "Universiteit ") nebo aplikovaných věd (více zaměřuje na praktické znalosti, aka "Hogeschool ")

Město hostí Leiden Hollands nejstarší univerzity se silnými afilací do královského domu, jehož členové mají tendenci být bývalí studenti. V tomto městě South Holland, budete také najít Webster University Leiden a University of Applied Sciences Leiden.

Kombinované Obchodní právo Leiden - Vezměte si Obchodní právo Oslu. Získejte všechny Obchodní právo program a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Čtěte více Méně

1 Výsledky v Obchodní právo, Leiden

Leiden University

Tento program je určen právníkům i špičkovým absolventům, kteří chtějí získat důkladné znalosti z oblasti občanského a obchodního práva ze skutečně mezinárodní perspektiv ... [+]

Jaké dopady měla globalizace na mezinárodní obchod? Jaké jsou základní prvky mezinárodních obchodních smluv? V případě sporu týkajícího se přeshraniční obchodní transakce platí právo které země nebo oblasti a který soud je příslušný? Naučte se, jak se vypořádat s takovými otázkami z mezinárodního srovnávacího pohledu.

Co vlastně zahrnuje tento magisterský program?

Globalizace a zvyšování mezinárodního obchodu vedly k rychlé internacionalizaci občanského a obchodního práva, čímž se vytvořila složitá a vícevrstvá disciplína. Program mezinárodního občanského a obchodního práva na Leiden University zabývá různými úrovněmi mezinárodních, unijních a vnitrostátních právních předpisů, protože spolu existují a vzájemně se ovlivňují. Tento program vám vybaví dovednosti potřebné k úplnému porozumění a použití těchto vzájemně propojených vrstev v právních otázkách specifických pro danou doménu.... [-]

Nizozemsko Leiden The Hague
Září 2020
Angličtina
Kombinované
1 - 2 najděte si doktorské studium práv
Kampus
Přečtěte si více v češtině