Filter
magistr práv
Nizozemsko Typ studia: Všechny Tempo: Kombinované

Kombinované Obchodní právo Nizozemsko - Obchodní právo programy Nizozemsko Obchodní právo

Specializovaný LL.M. stupeň umožňuje právníky zintenzívnit či měnit jejich odborné znalosti v určité oblasti práva. Mají zvláštní koncentrace v určité oblasti může otevřít nové příležitosti.

Když zákon student získá pocit, že on nebo ona by být schopen najít uspokojující kariéru v oblasti obchodu a obchodu, přičemž kurzy pro LLM v reklamě je často skvělý start.

 

 

Lidé, jazyk a kultura v Nizozemsku se nazývá "" holandský. Moderní evropské země dnes, Nizozemsko zachovalo velmi mezinárodní charakter a je známý pro jeho liberální myšlení. Nizozemsko má mnoho univerzit. V zemi byl nedávno převeden své tituly do bakalář / magistr systému.Existují dva typy vysokých škol: Akademické (více zaměřuje na získání teoretických poznatků, aka "Universiteit ") nebo aplikovaných věd (více zaměřuje na praktické znalosti, aka "Hogeschool ")

Kombinované LLM Nizozemsko - Udělejte si on-line LLM Nizozemsko. Všechny Kombinované LLM program a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu zde!

Čtěte více Méně

1 Výsledky v Obchodní právo, Nizozemsko

Leiden University

Tento program je určen právníkům i špičkovým absolventům, kteří chtějí získat důkladné znalosti z oblasti občanského a obchodního práva ze skutečně mezinárodní perspektiv ... [+]

Jaké dopady měla globalizace na mezinárodní obchod? Jaké jsou základní prvky mezinárodních obchodních smluv? V případě sporu týkajícího se přeshraniční obchodní transakce platí právo které země nebo oblasti a který soud je příslušný? Naučte se, jak se vypořádat s takovými otázkami z mezinárodního srovnávacího pohledu.

Co vlastně zahrnuje tento magisterský program?

Globalizace a zvyšování mezinárodního obchodu vedly k rychlé internacionalizaci občanského a obchodního práva, čímž se vytvořila složitá a vícevrstvá disciplína. Program mezinárodního občanského a obchodního práva na Leiden University zabývá různými úrovněmi mezinárodních, unijních a vnitrostátních právních předpisů, protože spolu existují a vzájemně se ovlivňují. Tento program vám vybaví dovednosti potřebné k úplnému porozumění a použití těchto vzájemně propojených vrstev v právních otázkách specifických pro danou doménu.... [-]

Nizozemsko Leiden The Hague
Září 2020
Angličtina
Kombinované
1 - 2 najděte si doktorské studium práv
Kampus
Přečtěte si více v češtině