LAWSTUDIES

Dálkové Technické právo v Evropa - Technické právo Technické právo programy v Evropa

LLM nebo Master of Laws poskytuje úvod do nové oblasti jejich zájmu, stejně jako příležitost pro další specializaci v jejich současných oblastech praxe a jsou obvykle omezeny na ty, kteří dosáhli čestné postavení v jejich dosavadních právních studií.

I když moje navštěvovat kurzy distančního vzdělávání on-line, některé univerzity držet zahájení na několika místech. Dalo by se dokonce přestat užívat třídy pro mnoho týdnů v průběhu roku bez vyřazení a bez házení své studentské půjčky na splacení. To je silný argument mnoho lidí se přihlíží při zapsal do distančního vzdělávání tříd.

Existuje více než čtyři tisíce vysokoškolské organizace v Evropě, od předních výzkumných institucí do malých, učení zaměřených vysokých škol. Evropa sama o sobě není tolik liší od ostatních kontinentů, sahající od polárního kruhu až po pobřeží Afriky.

Dálkové Technické právo v Evropa - Udělejte si Technické právo v Evropa. Získejte všechny Dálkové Technické právo program a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

4 Výsledky v Technické právo, Evropa, Dálkové Filter

LLM, postgraduální diplom nebo postgraduální certifikát v oblasti technologického, mediálního a telekomunikačního práva

Informa IIR Ltd
LLM
<
Denní studium
Angličtina
Online forma

Získejte magisterský titul při zachování zaměstnání na plný úvazek a přizpůsobte moduly tak, aby se zaměřily na: Digital IP Law; Mediální zákon; Zákon o telekomunikacích; IT p ...

Čtěte více

LLM internet zákony a politika / IT a telekomunikace právem (dálkové studium)

University of Strathclyde: Faculty of Humanities and Social Sciences
LLM
<
Kombinované studium
<
24 měsíce
Angličtina
Online forma

LLM v internetové právo a politika je také známý jako LLM v IT a telekomunikacích zákona. Volby Struktura kurzu a modulů jsou identické. Budete mít na výběr vyměnitelným titul ...

Čtěte více

LLM v oblasti práva informačních technologií (ONLINE LEARNING)

Edinburgh Law School - The University of Edinburgh
LLM
<
Denní studium
<
Kombinované studium
Angličtina
Online forma

Tento LLM v oblasti práva informačních technologií se zaměřuje na regulační rámec, který řídí informační technologie v mezinárodním, evropském a domácím prostředí. ...

Čtěte více

LLM v inovaci, technologii a právu (ONLINE LEARNING)

Edinburgh Law School - The University of Edinburgh
LLM
<
Denní studium
<
Kombinované studium
Angličtina
Online forma

Tento jedinečný a mezinárodně zaměřený program LLM zkoumá, jak zákon reaguje, upravuje a podporuje nové a vznikající technologie.

Čtěte více