LAWSTUDIES.CZ

Kombinované Finanční právo v Střední Americe a Karibiku - Finanční právo Finanční právo programy v Střední Americe a Karibiku

LLM nebo Master of Laws je mezinárodně uznávané postgraduální studium v ​​právu. LLM programy jsou obvykle otevřeny pro ty, kteří jako první získal titul v oboru právo.

LLM Finance je charakteristický program, který poskytuje komplexní postgraduální studium.Kandidát by zkoumat a zavádět složitá pravidla financí k řešení problémů v reálných situacích

Karibské moře je moře Atlantského oceánu, se nachází v tropech západní polokouli. To je ohraničené Mexika a Střední Ameriky na západ a jihozápadní, na sever od Velkých Antil, na východě Malých Antil a na jihu Jižní Ameriky.

Kombinované Finanční právo v Střední Americe a Karibiku - Udělejte si Finanční právo v Střední Americe a Karibiku. Získejte všechny Kombinované Finanční právo program a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

1 Výsledky v Finanční právo, Střední Americe a Karibiku Filter

LL.M / PGDip v mezinárodních financích: právo a regulace

Truman Bodden Law School
Kampus Denní studium Kombinované 1 rok Kontaktuj školu Kajmanské ostrovy Kajmanské ostrovy online + 1 více

Získejte titul Master of Law (LL.M) nebo postgraduální diplom (PGDip) v mezinárodních financích v pátém největším finančním centru světa, který je známý svými odbornými znalostmi v oblasti finančních služeb as tím souvisejícím právním rámcem a standardy mezinárodního souladu.