LAWSTUDIES

Kombinované Finanční právo v Oceánie - Finanční právo Finanční právo programy v Oceánie

LL.M. programy se liší v délce, hodnotě a množství. Pravidelný program je jeden rok plný úvazek článku nebo dva - tři roky rozvolněné studium. Studenti často berou své kurzy buď specializují na určité oblasti, jako je mezinárodní právo, nebo vytvořit vlastní studium tak, aby vyhovovaly jejich osobní zájmy a profesní potřeby.

LLM Finance je charakteristický program, který poskytuje komplexní postgraduální studium.Kandidát by zkoumat a zavádět složitá pravidla financí k řešení problémů v reálných situacích

Oceánie se skládá z ostrovů v jižní, západní a střední části Tichého oceánu, včetně Melanésie, Mikronésie a Polynésie. Termín je někdy rozšířena o Austrálii, Nový Zéland a Malay souostroví.

Kombinované Finanční právo v Oceánie - Udělejte si Finanční právo v Oceánie. Získejte všechny Kombinované Finanční právo program a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

1 Výsledky v Finanční právo, Oceánie Filter

Mistr bankovního a finančního práva

Melbourne Law School
LLM 01 July 2020 Denní studium Kombinované Angličtina Campus forma

V Melbourne Law Masters je absolventem zákon program nejvyšší kvality, k dispozici pro absolventy práv a non-práva. Specializace na bankovnictví a finančního práva je určen pr ...

Čtěte více