LAWSTUDIES.CZ

Kombinované Finanční právo Kajmanské ostrovy - Finanční právo programy Kajmanské ostrovy Finanční právo

LLM nebo Master of Laws je mezinárodně uznávané postgraduální studium v ​​právu. LLM programy jsou obvykle otevřeny pro ty, kteří jako první získal titul v oboru právo.

LLM Finance je charakteristický program, který poskytuje komplexní postgraduální studium.Kandidát by zkoumat a zavádět složitá pravidla financí k řešení problémů v reálných situacích

Kajmanské ostrovy jsou britským územím v Karibském moři. Široká škála programů vysokoškolského vzdělávání jsou k dispozici po celé tři souostroví, včetně lékařské fakulty, veterinární školu, a nepřeberné množství bakalářské a magisterské tituly k dispozici na veřejných i soukromých vysokých škol.

Kombinované LLM Kajmanské ostrovy - Udělejte si on-line LLM Kajmanské ostrovy. Všechny Kombinované LLM program a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu zde!

1 Výsledky v Finanční právo, Kajmanské ostrovy Filter

LL.M / PGDip v mezinárodních financích: právo a regulace

Truman Bodden Law School
Kampus Denní studium Kombinované 1 rok Kontaktuj školu Kajmanské ostrovy Kajmanské ostrovy online + 1 více

Získejte titul Master of Law (LL.M) nebo postgraduální diplom (PGDip) v mezinárodních financích v pátém největším finančním centru světa, který je známý svými odbornými znalostmi v oblasti finančních služeb as tím souvisejícím právním rámcem a standardy mezinárodního souladu.