LAWSTUDIES.CZ

Evropské právo Portugalsko - Evropské právo programy Portugalsko Evropské právo

LL.M. je prvním krokem k akademici v mnoha zemích. To představuje mnoho příležitostí, aby se specializují na určité oblasti, nebo provést důkladný výzkum. To může také být prospěšné při získání doktorského stupně vzdělání v oboru práva.

LLM v evropském právu nabízí studentům možnost získat kompletní znalosti právních předpisů EU v řadě oblastí. Program nabízí velkou rozmanitost pracovních míst. Jako odborník v této oblasti, máte mandát pomáhat při formulování politik, které pomáhají při správné soužití mezi občany všech zemí kontinentu Evropa bez jakéhokoli sociálního smutku.

Portugalsko je jeden z nejteplejších evropských zemí. Univerzitní programy jsou velmi cenově dostupné. Ve skutečnosti Portugalsko má jeden z nejnižších životních nákladů pro studenty. Užijte si velké pláže v Algarve nebo staré křídla historie v hlavním městě Lisabonu.

Evropské právo Portugalsko - Vezměte si LLM Portugalsko. Všechny programu LLM a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu zde!

1 Výsledky v Evropské právo, Portugalsko Filter

LL.M. Zákon v evropském a globálním kontextu

Católica Global School of Law
Kampus Denní studium 1 rok Kontaktuj školu Portugalsko Lisabon

Jedná se o program, jako žádný jiný nabízen v Evropě. Naším cílem je naučit právo v evropských a globálních souvislostech, a to s nejvyšší mezinárodní fakulty a zaměstnávání nových metodik a pedagogických technik.