Filter
magistr práv
Lucembursko

Evropské právo Lucembursko - Evropské právo programy Lucembursko Evropské právo

LLM je latina pro Legum Magister, znamenat Master of Laws. Naše Master of Laws (LL.M.) program v americkém právu je jeden-rok program absolventa. Zahraniční právní absolventy, kteří úspěšně dokončí program se uděluje titul "LL.M. v americkém právu."

Program LLM v právu EU se zaměřuje na právní prostředí Evropské unie. Tento program nabízí hloubkové studie, která se zaměřuje na všechny relevantní odvětví současného práva v rámci EU.

Lucembursko, oficiálně Lucemburské velkovévodství, je vnitrozemský stát v západní Evropě, hraničí s Belgií, Francií a Německem.

Evropské právo Lucembursko - Vezměte si LLM Lucembursko. Všechny programu LLM a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu zde!

Čtěte více Méně

2 Výsledky v Evropské právo, Lucembursko

Tituly
Místo
Lucembursko
Typ studia
Tempo
University of Luxembourg, Faculty of Law, Economics and Finance

Mistr evropského práva soukromého patří mezi nejinovativnější magisterské programy v právu EU. Zaměřuje se na evropeizaci odvětví soukromého práva, která zahrnuje klíčové ... [+]

O

Mistr evropského práva soukromého patří mezi nejinovativnější magisterské programy v právu EU. Zaměřuje se na evropeizaci odvětví soukromého práva, která zahrnuje klíčové otázky a umožňuje studentům pochopit, jak se budou v budoucnu vyvíjet vnitrostátní právní předpisy v oblasti soukromého práva.

První semestr je věnován prohloubení porozumění evropské integraci a interakci mezi právními předpisy EU a vnitrostátními právními systémy, po nichž následují třídy v oblasti soukromého práva, které byly hluboce europeizovány (právo společností, práce, duševního vlastnictví a bankovní a finanční právo). ). Druhý semestr je věnován právním oblastem, kde je vliv evropského práva nepřímý, ale živý (zákon o smlouvách a deliktech, právo rodiny a osob a procesní právo).... [-]

Lucembursko Lucemburk
Září 2020
Angličtina,Francouzština
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Luxembourg, Faculty of Law, Economics and Finance

Tento vysoce specializovaný LL.M. připravuje absolventy, aby se stali lídry v příslušných oblastech daňového poradenství - ať už se jedná o praxi soukromého práva nebo úč ... [+]

O

Tento vysoce specializovaný LL.M. připravuje absolventy, aby se stali lídry v příslušných oblastech daňového poradenství - ať už se jedná o praxi soukromého práva nebo účetní společnost, ve státní správě, v soudnictví nebo v akademické sféře.

Studenti budou připraveni osvojit si obecné zásady daňového práva, aby byli schopni pracovat s novými nebo neznámými právními předpisy a úspěšně rozpoznávat otázky vznikající v nových daňových jurisdikcích v této stále se měnící oblasti.

Studenti se navíc naučí využívat rozsáhlé sítě lucemburských daňových smluv a získávat informace z první ruky o reálných daňových otázkách a judikatuře Soudního dvora Evropské unie. Tento program klade zvláštní důraz na interakci práva daňových smluv s vnitrostátním daňovým právem, jakož i na dopady primárního a sekundárního práva EU na domácí daňová pravidla.... [-]

Lucembursko Lucemburk
Září 2020
Angličtina,Francouzština
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině