LAWSTUDIES.CZ

Evropské právo Itálie - Evropské právo programy Itálie Evropské právo

LLM nebo Master of Laws míry je akademický titul, často vyhledávány studenty s bakalářskými tituly práva, kteří se snaží vzdělávat se důkladněji v jedné konkrétní oblasti práva studia. LLM programy jsou výzkum orientovaný a typicky trvat jeden rok.

Méně omezující pole než některé oblasti práva, studium evropského práva, může připravit jednotlivce k pochopení složitých právních otázek, které se týkají více než jedné země, a mohou se konkrétně zabývat zákony upravujícími evropské národy.

Itálie oficiálně Italskou republikou, je unitární parlamentní republika v rámci Evropské unie, který se nachází v jižní Evropě. Na severu hraničí Francie, Švýcarsko, Rakousko a Slovinsko po Alpách.

Evropské právo Itálie - Vezměte si LLM Itálie. Všechny programu LLM a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu zde!

1 Výsledky v Evropské právo, Itálie Filter

Magistr v evropských právních studiích

University of Turin
Kampus Denní studium 2 roky Říjen 2019 Itálie Turín

Inovativní postgraduální magisterský program v pokročilých evropských, mezinárodních a nadnárodních právních studiích výhradně v angličtině. Široká a multidisciplinární nabídka kurzů umožňujících studentům vytvářet profesionálně zaměřený učební plán přizpůsobený jejich oblastem zájmu.