LAWSTUDIES.CZ

Evropské právo Francie - Evropské právo programy Francie Evropské právo

LL.M. programy se liší v délce, hodnotě a množství. Pravidelný program je jeden rok plný úvazek článku nebo dva - tři roky rozvolněné studium. Studenti často berou své kurzy buď specializují na určité oblasti, jako je mezinárodní právo, nebo vytvořit vlastní studium tak, aby vyhovovaly jejich osobní zájmy a profesní potřeby.

LLM v evropském právu nabízí studentům možnost získat kompletní znalosti právních předpisů EU v řadě oblastí. Program nabízí velkou rozmanitost pracovních míst. Jako odborník v této oblasti, máte mandát pomáhat při formulování politik, které pomáhají při správné soužití mezi občany všech zemí kontinentu Evropa bez jakéhokoli sociálního smutku.

Francie nabízí vynikající vysokoškolský systém nejen svým občanům, ale i cizincům. Země 's dynamickým kultura přitahuje zahraniční studenty a zájemce o prosazování mezinárodních kurzů. Francie má tradici vědeckých a technologických inovací. To zajišťuje, že učenci plně využít jejich kreativitu.

Evropské právo Francie - Vezměte si LLM Francie. Všechny programu LLM a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu zde!

2 Výsledky v Evropské právo, Francie Filter

LL.M. v Mezinárodní

Lille Catholic University - Faculty of Law
Kampus Denní studium 1 - 1 rok Září 2020 Francie Lille

LL.M./Master 1 v mezinárodním měřítku

LL.M. ve francouzštině

Lille Catholic University - Faculty of Law
Kampus Denní studium 1 - 2 roky Září 2020 Francie Lille Paříž + 1 více

LL.M. francouzsko-německé a evropské obchodní právo se vyučuje ve francouzštině, němčině a angličtině. Během dvou let programu - první v areálu Právnické fakulty Univerzity v Pasově v Německu a druhé na pařížském kampusu Právnické fakulty UCL - se studenti specializují na různá témata v obchodním právu , ve francouzské, německé a evropské právní sféře.