LAWSTUDIES.CZ

Evropské právo Švédsko - Evropské právo programy Švédsko Evropské právo

Master of Laws míry běžně známý jako LL.M., je pokročilý absolvent oboru právo. Kandidáti často již mají první titul v oboru právo a zájem o prosazování svých studií zákona. Získání LL.M. má celou řadu významných výhod.

Znalosti a pojmy, které se člověk učí ze studia práva, může záviset na zemi, kde se studium odehrává. Na rozdíl od některých právních studií může studium evropského práva učit studenty o legálních nápadech, které se šíří za hranice jedné země.

Švédsko (Sverige) je největší ze skandinávských zemí, s populací asi 9,5 milionu. To hraničí s Finskem a Norskem a je připojen do Dánska přes most Öresund (Öresundsbron). Švédsko má silnou tradici, že jsou otevřené, přesto diskrétní země.

Evropské právo Švédsko - Vezměte si LLM Švédsko. Všechny programu LLM a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu zde!

1 Výsledky v Evropské právo, Švédsko Filter

LLM v evropském obchodním právu

Lund University
Kampus Denní studium 2 roky Kontaktuj školu Švédsko Lund

Tento magisterský program v evropském obchodním právu poskytuje hluboké znalosti praktických i teoretických aspektů evropského hospodářského práva a fungování pravidel evropského trhu v globálním kontextu.