Filter
magistr práv
Švédsko Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Evropské právo Švédsko - Evropské právo programy Švédsko Evropské právo

Master of Laws míry běžně známý jako LL.M., je pokročilý absolvent oboru právo. Kandidáti často již mají první titul v oboru právo a zájem o prosazování svých studií zákona. Získání LL.M. má celou řadu významných výhod.

Znalosti a pojmy, které se člověk učí ze studia práva, může záviset na zemi, kde se studium odehrává. Na rozdíl od některých právních studií může studium evropského práva učit studenty o legálních nápadech, které se šíří za hranice jedné země.

Švédsko (Sverige) je největší ze skandinávských zemí, s populací asi 9,5 milionu. To hraničí s Finskem a Norskem a je připojen do Dánska přes most Öresund (Öresundsbron). Švédsko má silnou tradici, že jsou otevřené, přesto diskrétní země.

Evropské právo Švédsko - Vezměte si LLM Švédsko. Všechny programu LLM a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu zde!

Čtěte více Méně

1 Výsledky v Evropské právo, Švédsko

Lund University

Tento magisterský program v evropském obchodním právu poskytuje hluboké znalosti praktických i teoretických aspektů evropského hospodářského práva a fungování pravidel ev ... [+]

Nejstarší program týkající se evropského hospodářského práva ve Skandinávii poskytuje hluboké porozumění jak praktickým, tak teoretickým aspektům evropského hospodářského práva a fungování pravidel evropského trhu v globálním kontextu. Program poskytuje pevný základ v ústavním rámci EU, který je základem regulace evropského trhu. Studenti jsou schopni přizpůsobit program tak, aby vyhovoval jejich zájmům a budoucí kariéře prostřednictvím specializace, zejména během druhého roku programu.

Programové moduly / kurzy

Kurzy ve dvouletém programu:

Povinné předměty (s počtem kreditů celkem 75): Ústavní právo EU (12), Obchodní jednání (3), Právo v oblasti vnitřního trhu (12), Argumentace a metodika (3) (30).Volitelné předměty (celkem 45 kreditů) v oblastech, jako je právo hospodářské soutěže, zákon o duševním vlastnictví, daňové právo, zákon v digitálním věku a soutěž evropského zákona o mootovém soudu atd.... [-]
Švédsko Lund
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině