LAWSTUDIES

Kombinované Daňové právo v Africe - Daňové právo Daňové právo programy v Africe

LL.M. je prvním krokem k akademici v mnoha zemích. To představuje mnoho příležitostí, aby se specializují na určité oblasti, nebo provést důkladný výzkum. To může také být prospěšné při získání doktorského stupně vzdělání v oboru práva.

Zatímco LLM v daňovém právu bude poskytovat odborné znalosti o daňovém právu, pokročilý stupeň sám nemá nárok nositele vykonávat advokacii. LLM v daňovém právu je dobrá volba pro další vzdělávání osob s bakalářský titul v oboru práva, účetnictví nebo v podobném oboru.

Mnoho programů v Africe konat ve velmi neobvyklé kulturní a fyzické prostředí, než většina studentů jsou obeznámeni s do starých dobrých časů. Poznali přizpůsobit se tomuto životních podmínek je součástí zábavy a výzva, kteří tam žijí. Úkolem je intelektuální, emocionální a fyzické.

Kombinované Daňové právo v Africe - Udělejte si Daňové právo v Africe. Získejte všechny Kombinované Daňové právo program a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

1 Výsledky v Daňové právo, Africe Filter

LLM v daňovém právu

University of Johannesburg
LLM 01 January 2020 Kombinované Angličtina Campus forma

Daňové zákony se v posledním století staly stále komplexnějšími. Nedávno byla zavedena stále více opatření proti vyhýbání se daňovým povinnostem, aby se omezila účinnost struk ...

Čtěte více