Filter
magistr práv
Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Kybernetická regulace programy, vyhledejte nejlepší programy LLM zde! - LLM

Absolventi právnické školy a právníci běžně použít LL.M. získat odborné znalosti ve specializované oblasti práva, jako jsou daně nebo mezinárodního práva, nebo přesunout z jedné oblasti do druhé praxe.

LLM programy: Hledat zde pro programy Kybernetická regulace. Získejte všechny informace o škole a LLM directely, šetří čas a obraťte se na LLM Přijímací řízení na 3 kliknutí zde!

Čtěte více Méně

1 Výsledky v Kybernetická regulace

Swansea University

Nový pro rok 2018, LLM v LegalTech je inovativní a aktuální magisterský program, který zkoumá, jak technologie, jako je umělá inteligence a Blockchain dopad na právní slu ... [+]

Nový pro rok 2018, LLM v LegalTech je inovativní a aktuální magisterský program, který zkoumá, jak technologie, jako je umělá inteligence a Blockchain dopad na právní služby.

Organizace z právního i technického světa budou zapojeny do doručování programu, který nabídne možnosti pracovat s systémy umělé inteligence; vyvíjet aplikace a řešení LegalTech; aby se mohli pohodlně pracovat s Big Data a pochopit právní a regulační výzvy spojené s technologií.

Klíčové vlastnosti

Buďte jedním z prvních absolventů oboru LawLech ve Velké Británii!

Získejte znalosti a zkušenosti, abyste se mohli stát právníkem / právním poradcem z 21. století, který je schopen nasadit různé technologie pro podporu právní praxe a pro inovace v celé profesi.... [-]

Spojené království Swansea
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině