LAWSTUDIES

Kombinované studium Kybernetická bezpečnost Spojené státy americké - Kybernetická bezpečnost programy Spojené státy americké Kybernetická bezpečnost

LLM nebo Master of Laws poskytuje úvod do nové oblasti jejich zájmu, stejně jako příležitost pro další specializaci v jejich současných oblastech praxe a jsou obvykle omezeny na ty, kteří dosáhli čestné postavení v jejich dosavadních právních studií.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Kombinované studium LLM Spojené státy americké - Udělejte si on-line LLM Spojené státy americké. Všechny Kombinované studium LLM program a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu zde!

2 Výsledky v Kybernetická bezpečnost, Spojené státy americké Filter

Master of Laws (LLM) - Cybersecurity

Loyola Law School
LLM
<
Denní studium
Angličtina
Kampus

Cybersecurity

Čtěte více

Programy národního bezpečnostního práva (LL.M.)

George Washington University, Law School
Magistr
LLM
<
Denní studium
<
Kombinované studium
Angličtina
Kampus

Programy zákona o národní bezpečnosti, které má na Právnické fakultě Univerzity George Washingtona, zdůrazňují naše jedinečné silné stránky: celostátně uznávaná fakulta, kompl ...

Čtěte více