LAWSTUDIES

Kombinované studium Kybernetická bezpečnost v Severní Amerika - Kybernetická bezpečnost Kybernetická bezpečnost programy v Severní Amerika

Specializovaný LL.M. stupeň umožňuje právníky zintenzívnit či měnit jejich odborné znalosti v určité oblasti práva. Mají zvláštní koncentrace v určité oblasti může otevřít nové příležitosti.

Spojené státy americké obyčejně volal Spojené státy, je spolková republika skládající se z padesáti států a federálního distriktu. 48 sousedících států a federální distrikt Washington, DC jsou v prvním Severní Ameriky mezi Kanadou a Mexikem. Stát Aljaška se nachází v severozápadní Severní Americe, západní Kanady a na východ od Ruska přes Bering úžinu a stát Havaj je souostroví v polovině severním Pacifiku. Země má také pět obydlených a devět neosídlených území v Pacifiku a Karibiku.

Kombinované studium Kybernetická bezpečnost v Severní Amerika - Udělejte si Kybernetická bezpečnost v Severní Amerika. Získejte všechny Kombinované studium Kybernetická bezpečnost program a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

2 Výsledky v Kybernetická bezpečnost, Severní Amerika Filter

Master of Laws (LLM) - Cybersecurity

Loyola Law School
LLM
<
Denní studium
Angličtina
Kampus

Cybersecurity

Čtěte více

Programy národního bezpečnostního práva (LL.M.)

George Washington University, Law School
Magistr
LLM
<
Denní studium
<
Kombinované studium
Angličtina
Kampus

Programy zákona o národní bezpečnosti, které má na Právnické fakultě Univerzity George Washingtona, zdůrazňují naše jedinečné silné stránky: celostátně uznávaná fakulta, kompl ...

Čtěte více