LAWSTUDIES.CZ

LLM Kajmanské ostrovy - LLM programy Kajmanské ostrovy LLM

Master of Laws míry běžně známý jako LL.M., je pokročilý absolvent oboru právo. Kandidáti často již mají první titul v oboru právo a zájem o prosazování svých studií zákona. Získání LL.M. má celou řadu významných výhod.

LLM umožňuje právně arbitráž tussles v jakékoli oblasti kariérového specializace. Mistr zákona dává bohatství znalostí, většina lidí, kteří absolvují tento stupeň se specializují v jakékoliv oblasti právní obhajoby.

Kajmanské ostrovy jsou britským územím v Karibském moři. Široká škála programů vysokoškolského vzdělávání jsou k dispozici po celé tři souostroví, včetně lékařské fakulty, veterinární školu, a nepřeberné množství bakalářské a magisterské tituly k dispozici na veřejných i soukromých vysokých škol.

LLM Kajmanské ostrovy - Vezměte si LLM Kajmanské ostrovy. Všechny programu LLM a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu zde!

nalezené výsledky Filter

LL.M / PGDip v mezinárodních financích: právo a regulace

Truman Bodden Law School
Kampus Denní studium Kombinované 1 rok Říjen 2019 Kajmanské ostrovy Cayman Islands Online + 1 více

Získejte titul Master of Law (LL.M) nebo postgraduální diplom (PGDip) v mezinárodních financích v pátém největším finančním centru světa, který je známý svými odbornými znalostmi v oblasti finančních služeb as tím souvisejícím právním rámcem a standardy mezinárodního souladu.