LLM Amman - LLM LLM programy Amman, Amman

LLM Amman - LLM LLM programy Amman, Amman

LLM

LLM nebo Master of Laws je mezinárodně uznávané postgraduální studium v ​​právu. LLM programy jsou obvykle otevřeny pro ty, kteří jako první získal titul v oboru právo.

Ti, kteří mají profesionální titul v oboru právo může sledovat pokročilého akademický titul v Masters zákona, který zkrátí LLM. Chcete-li kurz, musíte mít první titul v právu, jakož i rozsáhlé terénní zkušenosti. Je nabízen v řadě zemí z celého světa.

To je oficiálně známý jako Jordánským hášimovským královstvím. Jordánsko se nachází v Asii. Dvouletý cyklus předškolním, 10 let na základní, povinné vzdělávání a sekundární po dobu 2 let je vzdělávací systém je potvrzeno zde. Pak si sednout Tawjihi.

Hlavní město Jordánska, je Ammán známý pro své kulturní a obchodní význam. Toto město je také důležité z různých politických důvodů. Amman má některé dobré vzdělávací instituce jako Jordánské univerzity a Perta University.

LLM Amman - Vezměte si LLM Oslu. Získejte všechny programu LLM a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Čtěte více

Master Práva

Al Ahliyya Amman University
Campus forma Denní studium September 2018 Jordánsko Amman

Fakulta nabízí magisterském studijním programu studijního oboru, který začal v prvním pololetí 2005/2006. Tento program je zaměřen na přípravu profesionální právní personálu, jakož i poskytování právní knihovnu s nástroji výraznou právního výzkumu. Fakulta se těší na zavedení programy související s rozvojem místní komunity a elektronických záloh. [+]

. Fakulta nabízí magisterském studijním programu studijního oboru, který začal v prvním pololetí 2005/2006. Tento program je zaměřen na přípravu profesionální právní personálu, jakož i poskytování právní knihovnu s nástroji výraznou právního výzkumu. Fakulta se těší na zavedení programy související s rozvojem místní komunity a elektronických záloh. Vidění Chcete-li být právnická fakulta -Na Al-Ahliyya Amman univerzitami cíl pro studenty, kteří mají zájem studovat Zákon v Jordánsku a regionální úrovni. Mise Připravuje právní kádry odlišit vědecky a prakticky přispět ke konsolidaci koncept komunitní spravedlnost a stimulovat vědecký výzkum pro obohacení a rozvoj právní, vzdělávací a indukční znalosti. Základní hodnoty Justice: Léčba všechny fakulta studentů, jakož i administrativní a akademické pracovníky na principu rovnosti a rovných příležitostí. Příkladné: Ve kterém akademičtí pracovníci jsou ideálním příkladem pro své studenty z hlediska morálky, vzdělání a profese. Účinnost: Kvalifikace generace schopni hájit svá práva a práva druhých. Příslušnost a občanství: Prohloubení příslušnost k vlasti a na Univerzitě pro pracovníky a studenty a pro všechny ty týká. Integrita a transparentnost: Poctivost a vzájemná důvěra mezi fakulty a jejích studentů i absolventů fakulty a Společenstvím na straně druhé. [-]