LLM Amman - LLM LLM programy Amman, Amman

LLM Amman - LLM LLM programy Amman, Amman

LLM

LLM nebo Master of Laws je mezinárodně uznávané postgraduální studium v ​​právu. LLM programy jsou obvykle otevřeny pro ty, kteří jako první získal titul v oboru právo.

Ti, kteří mají profesionální titul v oboru právo může sledovat pokročilého akademický titul v Masters zákona, který zkrátí LLM. Chcete-li kurz, musíte mít první titul v právu, jakož i rozsáhlé terénní zkušenosti. Je nabízen v řadě zemí z celého světa.

To je oficiálně známý jako Jordánským hášimovským královstvím. Jordánsko se nachází v Asii. Dvouletý cyklus předškolním, 10 let na základní, povinné vzdělávání a sekundární po dobu 2 let je vzdělávací systém je potvrzeno zde. Pak si sednout Tawjihi.

Hlavní město Jordánska, je Ammán známý pro své kulturní a obchodní význam. Toto město je také důležité z různých politických důvodů. Amman má některé dobré vzdělávací instituce jako Jordánské univerzity a Perta University.

LLM Amman - Vezměte si LLM Oslu. Získejte všechny programu LLM a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Čtěte více
V současné době žádné programy pro zobrazení v LLM LLM Jordánsko Amman země. Vyzkoušejte naše kategorie LLM Jordánsko místo.

Search for similar programs here