LAWSTUDIES.CZ

Kombinované LLM v Jižní Amerika - LLM LLM programy v Jižní Amerika

LLM nebo Master of Laws míry je akademický titul, často vyhledávány studenty s bakalářskými tituly práva, kteří se snaží vzdělávat se důkladněji v jedné konkrétní oblasti práva studia. LLM programy jsou výzkum orientovaný a typicky trvat jeden rok.

LLM je postgraduální zákon stupeň, který je sledován studenty, kteří se chtějí specializovat na určité oblasti práva. Absolventi s tímto odborné přípravy jsou často kvalifikováni pro práci v globálním právním prostředí.

Pokud chcete zvýšit své znalosti o společenských, kulturních, správních a historických hledisek Jižní Ameriky a Latinské světem, je to kontinent pro vás.

Kombinované LLM v Jižní Amerika - Udělejte si LLM v Jižní Amerika. Získejte všechny Kombinované LLM program a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

nalezené výsledky Filter

Magistr v právu obchodních společností

Universidad Central Chile
Campus forma Denní studium Kombinované February 2020 Chile Santiago

Profesní výcvik magisterského právního odboru na centrální univerzitě v Chile je obohacen o příspěvky akademických pracovníků (as) z dosavadních zkušeností v oblasti práva, vzdělávání a výzkumu.

Magistr v oblasti registrace a práva nemovitostí

Universidad Central Chile
Campus forma Denní studium Kombinované February 2020 Chile Santiago

Odborná příprava magisterského studia v oblasti registrace a práva nemovitostí Centrální univerzita Chile vyškolených profesionálů, kteří mohou přispět k řešení problémů, které se vytvářejí v oblasti nemovitostí a zákona o registrech, zejména zvláštních nemovitostí a rozvoje nemovitostí.