LLM Tel Aviv - LLM LLM programy Tel Aviv, Tel Aviv

LLM Tel Aviv - LLM LLM programy Tel Aviv, Tel Aviv

LLM

LL.M. programy se liší v délce, hodnotě a množství. Pravidelný program je jeden rok plný úvazek článku nebo dva - tři roky rozvolněné studium. Studenti často berou své kurzy buď specializují na určité oblasti, jako je mezinárodní právo, nebo vytvořit vlastní studium tak, aby vyhovovaly jejich osobní zájmy a profesní potřeby.

Studenti, kteří sledují si LLM (Master of Laws) stráví jeden až dva roky studovat určité oblasti práva. Jejich pokročilý výcvik připravuje jim umožňuje pracovat se specializací jako je mezinárodní právo nebo daňového práva.

Oficiálně známý jako Státu Izrael, země mluví buď hebrejsky nebo arabsky jazyky. Úrovní vzdělání v zemi se dělí na primární, sekundární a terciární. V zemi je několik univerzit pro odborné vzdělávání.

Druhé nejlidnatější město Izraele je Tel Aviv známý pro jeho zahraničních univerzitách. Vzdělávací instituce, jako je Tel Aviv University jsou spjata s firmou různých amerických univerzitách, a jsou známé pro své krásné areálech.

LLM Tel Aviv - Vezměte si LLM Oslu. Získejte všechny programu LLM a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Čtěte více

Parasol Foundation Trust International LLM

Tel Aviv University - International Office
Campus forma Denní studium 10 měsíců October 2018 Izrael Tel Aviv

[+]

Osnovy

Mezinárodní LL.M. program na univerzitě v Tel Avivu láká vynikající studenty práva ke studiu a spolupracovat s Izraelem z elitní právnické akademické obce, studenty a právních odborníků. Prostřednictvím široké škály tříd vyučovaných světoznámý profesorů, zahraniční studenti mají možnost studovat jejich pokročilé akademické mírou práva na Izrael je vedoucí právnické fakulty.

ČÍNA Kolumbie Chorvatsko Kypr Dánsko Finsko Georgia Německo Řecko Maďarsko Indie Itálie Japonsko Korea Lotyšsko Litva Mexiko Moldavsko PERU Polsko Portugalsko Rumunsko Rusko Slovensko ŠPANĚLSKO Švýcarsko Nizozemí [-]