LAWSTUDIES.CZ

LLM Tel Aviv-Yafo - LLM LLM programy Tel Aviv-Yafo, Tel Aviv-Yafo

Master of Laws míry běžně známý jako LL.M., je pokročilý absolvent oboru právo. Kandidáti často již mají první titul v oboru právo a zájem o prosazování svých studií zákona. Získání LL.M. má celou řadu významných výhod.

LLM umožňuje právně arbitráž tussles v jakékoli oblasti kariérového specializace. Mistr zákona dává bohatství znalostí, většina lidí, kteří absolvují tento stupeň se specializují v jakékoliv oblasti právní obhajoby.

Izrael, oficiálně Stát Izrael, je parlamentní demokracie na Blízkém východě, na jiho-východním pobřeží Středozemního moře. Izrael 's finanční centrum Tel Aviv, Jeruzalém, když je země ' s nejvíce zalidněné město při obsazení východního Jeruzaléma je v ceně.

Druhé nejlidnatější město Izraele je Tel Aviv známý pro jeho zahraničních univerzitách. Vzdělávací instituce, jako je Tel Aviv University jsou spjata s firmou různých amerických univerzitách, a jsou známé pro své krásné areálech.

LLM Tel Aviv-Yafo - Vezměte si LLM Oslu. Získejte všechny programu LLM a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

nalezené výsledky Filter

Nadace Parasol International LL.M.

The Buchmann Faculty of Law - Tel Aviv University
Kampus Denní studium 1 rok Září 2019 Izrael Tel Aviv-Yafo

Nadace Parasol International LL.M. program na univerzitě v Tel Avivu přitahuje vynikající studenty práva ke studiu a spolupráci s izraelskou právní akademickou akademií, studenty a právníky.