LLM Jeruzalém - LLM LLM programy Jeruzalém, Jeruzalém

LLM Jeruzalém - LLM LLM programy Jeruzalém, Jeruzalém

LLM

Specializovaný LL.M. stupeň umožňuje právníky zintenzívnit či měnit jejich odborné znalosti v určité oblasti práva. Mají zvláštní koncentrace v určité oblasti může otevřít nové příležitosti.

Studenti, kteří sledují si LLM (Master of Laws) stráví jeden až dva roky studovat určité oblasti práva. Jejich pokročilý výcvik připravuje jim umožňuje pracovat se specializací jako je mezinárodní právo nebo daňového práva.

Izrael, oficiálně Stát Izrael, je parlamentní demokracie na Blízkém východě, na jiho-východním pobřeží Středozemního moře. Izrael 's finanční centrum Tel Aviv, Jeruzalém, když je země ' s nejvíce zalidněné město při obsazení východního Jeruzaléma je v ceně.

Překrásné hlavní město Izraele, Jeruzalém je známo, že je domovem pro některé z nejlepších vzdělávacích institucí. Vysoké školy jako University College v Jeruzalémě, na Hebrejské univerzitě v Jeruzalémě a Pardes Ústavu židovských studií jsou známé pro rozmanitou škálou kurzů a úspěšných absolventů.

LLM Jeruzalém - Vezměte si LLM Oslu. Získejte všechny programu LLM a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Čtěte více

Lm.m V Mezinárodním Právu A řešení Konfliktů

The Hebrew University of Jerusalem
Campus forma Denní studium 1 rok October 2018 Izrael Jeruzalém

Program MA / LL.M v mezinárodním právu a řešení konfliktů je důležitým zdrojem akademických a praktických znalostí zaměřených na rostoucí zájem o studium transformace konfliktu, řešení, řešení problémů a vyjednávání. [+]

LL.M v mezinárodním právu a řešení konfliktů

Hebrejská univerzita v Jeruzalémě (HU) je první a přední univerzita v Izraeli (seřadila na 59 ve světě podle akademického žebříčku světových univerzit). Právnická fakulta společně se Švýcarským centrem pro výzkum, řízení a řešení konfliktů na Fakultě sociálních věd vyzývá k podávání žádostí o jednoroční LL.M v oblasti mezinárodního práva a řešení konfliktů v angličtině:

Program LL.M v mezinárodním právu a řešení konfliktů je důležitým zdrojem akademických a praktických znalostí, které se zabývají rostoucím zájmem o studium transformace konfliktů, řešení, řešení problémů a vyjednávání. Odborné znalosti získané a šířené švýcarským centrem pro výzkum, řízení a řešení konfliktů a Právnická fakulta jsou v souvislosti s nedávným politickým a historickým vývojem na Středním východě a jinde ještě nepostradatelné.... [-]


Ll.m. V Mezinárodním Právu A Lidských Právech

The Hebrew University of Jerusalem
Campus forma Denní studium 2 semestry October 2018 Izrael Jeruzalém

Program LL.M v oblasti lidských práv a mezinárodního práva nabízí bohatý a pokročilý studijní obor v oborech, které představují důležitou součást dlouhodobé pověsti vysokoškolského vzdělání HUL, v němž je HUL centrem mezinárodní činnosti. [+]

LL.M. v mezinárodním právu a lidských právech

Program LL.M v oblasti lidských práv a mezinárodního práva nabízí bohatý a pokročilý studijní obor v oborech, které představují důležitou součást dlouhodobé pověsti vysokoškolského vzdělání HUL, v němž je HUL centrem mezinárodní činnosti.

Program nabízí studentům bohatou škálu specializovaných kurzů v hlavních oblastech mezinárodního práva - mezinárodní organizace, řešení konfliktů, vojenské zákony, přistěhovalecké právo, mezinárodní trestní právo atd. - a v klíčových oblastech práva v oblasti lidských práv - včetně multikulturalismu, lidských práv a boje proti terorismu a přechodného soudnictví.... [-]