Filter
magistr práv
Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Islamic Law programy, vyhledejte nejlepší programy LLM zde! - LLM

Program LLM nebo Master of Laws často přijímá studenti, kteří již mají alespoň jeden právnický stupeň. Tento program umožňuje studentovi soustředit se na určitou oblast právního průzkumu, jako je společné nebo trestní právo, a je obvykle jednoroční program pro studenty na plný úvazek.

Co je LLM v islámském právu? Tento program se většinou zaměřuje na právní otázky spojené s islámskými zeměmi a městy. Může být požadována disertace na téma týkající se oboru specializace a může být také povinné absolvování zkoušek v jednotlivých kurzech. Oblasti zahrnuté v programu by mohly zahrnovat islámské právo, lidská práva a islámské právo, právo a společnost na Středním východě a historii izraelsko-palestinských konfliktů.

Učenci z tohoto programu často obeznámeni s islámskými zvyky, což jim umožňuje cestovat s důvěrou do oblasti Blízkého východu. Mohou také lépe porozumět islámskému právu a soudním procedurám v tomto regionu a činit je cennými právními poradci pro mnoho společností.

Celkové náklady na tento program se budou lišit od univerzity k univerzitě a balíčky finanční pomoci a stipendia mohou být k dispozici. Student by měl kontaktovat každou školu za konečnou cenu a za další finanční údaje.

Absolventi s LLM v islámském právu často požadují práci v právních firmách, mezinárodních společnostech, bankách a realitních společnostech. Pozice mohou zahrnovat právního zástupce, právníka, právního správce, výzkumného knihovníka a právního editora pro právní publikace. Velké společnosti, které mají obchodní vztahy s islámskými zeměmi, by mohly najmout absolventy na právní, finanční a nemovitostní pozice. Práce mohou být také k dispozici v politické oblasti, stejně jako u vládních agentur.

Programy v islámském právu jsou nabízeny na univerzitách po celém světě, a to jak na akademické půdě, tak na internetu. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Čtěte více Méně

1 Výsledky v Islamic Law

SOAS University of London

Program LLM je jediný subjekt právo program, který může být přijata po dobu jednoho roku (na plný úvazek), nebo na částečný úvazek po dobu dvou, tří nebo čtyř let. ... [+]

. [-]
Spojené království London Singapur Singapore
Září 2019
Denní studium
Kombinované
1 - 4 let
Kampus
Přečtěte si více v češtině