LAWSTUDIES.CZ

Islámské právo v Evropa - Islámské právo Islámské právo programy v Evropa

LL.M. je prvním krokem k akademici v mnoha zemích. To představuje mnoho příležitostí, aby se specializují na určité oblasti, nebo provést důkladný výzkum. To může také být prospěšné při získání doktorského stupně vzdělání v oboru práva.

Evropa je podle konvence, jeden z kontinentů na světě 's sedm. Zahrnuje západní nejvíce bod Eurasie, v Evropě se obvykle dělí od Asii povodí rozdělí na Uralu a Kavkazu, Ural řeka, Kaspické a Černé moře a vnitrozemské vodní cesty spojující Černé a Egejské moře.

Islámské právo v Evropa - Udělejte si Islámské právo v Evropa. Získejte všechny program Islámské právo a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

1 Výsledky v Islámské právo, Evropa Filter

LLM v islámském právu

SOAS University of London
Kampus Denní studium Kombinované 1 - 4 roky Září 2020 Spojené království Londýn + 1 více

LLM v islámském právu umožňuje studentům studovat islámské právo a jeho aplikaci v široké škále právních oblastí, včetně islámské jurisprudence, islámského rodinného práva a lidských práv, v různých jurisdikcích, jakož i práva ve vztahu k společnosti v Blízký východ a severní Afrika. Všechny moduly SOAS jsou určeny nejen k seznámení studentů s obecnými právními oblastmi, ale také k pochopení toho, jak mohou obecné právní struktury a procesy působit v sociálním a kulturním prostředí mimo západní Evropu.