Filter
magistr práv
Evropa Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Islámské právo v Evropa - Islámské právo Islámské právo programy v Evropa

LL.M. je prvním krokem k akademici v mnoha zemích. To představuje mnoho příležitostí, aby se specializují na určité oblasti, nebo provést důkladný výzkum. To může také být prospěšné při získání doktorského stupně vzdělání v oboru práva.

Evropa je podle konvence, jeden z kontinentů na světě 's sedm. Zahrnuje západní nejvíce bod Eurasie, v Evropě se obvykle dělí od Asii povodí rozdělí na Uralu a Kavkazu, Ural řeka, Kaspické a Černé moře a vnitrozemské vodní cesty spojující Černé a Egejské moře.

Islámské právo v Evropa - Udělejte si Islámské právo v Evropa. Získejte všechny program Islámské právo a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Čtěte více Méně

1 Výsledky v Islámské právo, Evropa

SOAS University of London

LLM v islámském právu umožňuje studentům studovat islámské právo a jeho aplikaci v široké škále právních oblastí, včetně islámské jurisprudence, islámského rodinného práv ... [+]

Způsob účasti: na plný nebo částečný úvazek

Program LLM může být dokončen buď přes jeden rok studia na plný úvazek nebo dva, tři nebo čtyři roky studia na částečný úvazek. Všichni studenti aplikují na obecný program LLM, ale mají možnost provádět specializovanou LLM.

Zkoušky pro všechny vyučované moduly se budou konat v květnu / červnu každého roku a dizertační práce bude předložena v září v posledním roce registrace. Hodnocení každého modulu se může lišit.

LLM v islámském právu umožňuje studentům studovat islámské právo a jeho aplikaci v široké škále právních oblastí, včetně islámské jurisprudence, islámského rodinného práva a lidských práv, v různých jurisdikcích, jakož i práva ve vztahu k společnosti v Blízký východ a severní Afrika. Všechny moduly SOAS jsou určeny nejen k seznámení studentů s obecnými právními oblastmi, ale také k pochopení toho, jak mohou obecné právní struktury a procesy působit v sociálním a kulturním prostředí mimo západní Evropu. Všichni učitelé modulů nabízených na SOAS jsou odborníky ve svém oboru. Mnoho z nich má dlouholeté zkušenosti s poradenstvím vládám, mezinárodním organizacím nebo nevládním organizacím a mnoho z nich také bylo nebo nadále je právníky v jejich specializovaných oborech.... [-]

Spojené království Londýn
Září 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině