Interdisciplinary Law Estonsko - Interdisciplinary Law programy Estonsko Interdisciplinary Law

Interdisciplinary Law Estonsko - Interdisciplinary Law programy Estonsko Interdisciplinary Law

Interdisciplinary Law

LL.M. programy se liší v délce, hodnotě a množství. Pravidelný program je jeden rok plný úvazek článku nebo dva - tři roky rozvolněné studium. Studenti často berou své kurzy buď specializují na určité oblasti, jako je mezinárodní právo, nebo vytvořit vlastní studium tak, aby vyhovovaly jejich osobní zájmy a profesní potřeby.

Interdisciplinární právo je studium několika předmětů, které se týkají práva. Učenci, kteří tuto cestu zvolili, často studují směs zdánlivě nesouvisejících témat, jako je finance a právo, vstoupit do sektoru pracovní síly specializující se na daně.

Estonsko je demokratická parlamentní republika rozdělena do patnácti krajů, s jeho hlavním a největším městem prozatím Tallinnu. Estonsko má 12 veřejnosti a 8 soukromé vysoké školy. Nejstarší univerzita v zemi je University of Tartu, založená v roce 1632.

Interdisciplinary Law Estonsko - Vezměte si LLM Estonsko. Všechny programu LLM a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu zde!

Čtěte více
V současné době žádné programy pro zobrazení v LLM Interdisciplinary Law Estonsko země. Vyzkoušejte naše kategorie LLM místo.

Search for similar programs here