LAWSTUDIES.CZ

Imigrační právo programy, vyhledejte nejlepší programy LLM zde! - LLM

V právní oblasti může být užitečné mít odborné znalosti o jednotlivých aspektech práva. Studenti, kteří chtějí vykonávat kariéru v oboru, si mohou zvolit zapsání do programu LLM, aby získali odborné znalosti, které potřebují k úspěchu.

Co je LLM v imigračním právu? Tento typ programu obvykle připravuje studenty na budoucí právní kariéru tím, že jim poskytne komplexní znalosti o tématech, jako je bezpečnost hranic, technologie, kybernetická bezpečnost, bezpečnost soukromí a vojenské operace a zpravodajství. Studenti mohou také studovat správní právo, dopravní bezpečnost a federální smlouvy, aby jim umožnily úplné pochopení předmětu.

Studenti obvykle vyvíjejí kritickou dovednost, když jsou zapsáni do programu LLM. Komunikační a jazykové dovednosti jim mohou pomoci s propojením s klienty a vytvářením obchodních sítí a mohly by potenciálně vést k budoucímu pokroku. Silné schopnosti řešit problémy mohou být prospěšné ve více oblastech života.

Chcete-li určit cenu programu LLM, je nejlepším způsobem, jakým je kontaktovat školy, které vás zajímají, přímo. Vzhledem k tomu, že každá škola je odlišná a stanoví svou vlastní školnou cenu, náklady na program se liší drasticky.

S větším počtem lidí, kteří přistěhovali do různých zemí než kdy předtím, rostla poptávka po zaměstnancích, kteří mají zázemí v imigračním právu. Někteří studenti se rozhodnou stát se imigračními právníky, zatímco jiní si najdou práci jako technologičtí odborníci a provádějí základní kontrolu imigrantů. Mnoho lidí pracuje jako celníci. Jiní vykonávají kariéru jako imigrační důstojníci a další typy vládních úředníků pracujících pro imigrační a domácí bezpečnostní agentury.

LLM program může být nabízen buď v areálu nebo on-line. Absolvování kurzů online může být skvělou volbou pro studenty, kteří se snaží vyvážit své vzdělání s rodinami a kariérou. Chcete-li najít správnou školu, vyhledejte svůj program níže a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy podle vašeho výběru vyplněním formuláře o vedení.

4 Výsledky v Imigrační právo Filter

LLM v vlasti a národní bezpečnosti

Western Michigan University, Cooley Law School
Kampus Online forma Denní studium Kombinované Kontaktuj školu Spojené státy americké Lansing + 1 více

WMU-Cooley Law School, je jedním z prvních právních škol v zemi nabídnout LL.M. Stupeň v vlasti a vnitrostátních právních předpisů bezpečnosti. Tento Master of Laws stupně zahrnuje intenzivní studium v ​​letecké a dopravní bezpečnosti, bezpečností na hranicích, vojenských operací v rámci Spojených států, inteligence a ochrany soukromí a technologií a kybernetické bezpečnosti.

LLM v migrační politice a právu

Middlesex University London
Kampus Denní studium Kombinované 1 - 2 roky Kontaktuj školu Spojené království Londýn UK Online + 2 více

Tento stupeň si klade za cíl umožnit studentům, aby se specializují na témata týkající se migrace práva a politiky, vybavit je komplexní znalosti právních režimů, kterými se řídí volný pohyb osob v rámci práva Evropské unie, mezinárodními zákony a politiky v oblasti migrace, azylu a správy hranic z evropské a UK perspektiva.

Master in Law: Mezinárodní migrace a právo uprchlíků

Vrije Universiteit Amsterdam
Kampus Denní studium 1 rok Kontaktuj školu Nizozemsko Amsterdam

Uprchlíci ze syrské občanské války, kteří unikli válčení, jsou následně nuceni navigovat v naléhavých a složitých právních otázkách. Filipínská matka usilující o sloučení se svou rodinou v Evropě čelí podobným překážkám. Oba jsou konfrontovány se vztahy mezi humanitárním právem a právem v oblasti lidských práv a se vzájemnými vztahy mezi mezinárodními a vnitrostátními právními systémy. Mezinárodní migrační a uprchlické právo musí být proto analyzováno z mnoha úhlů a disciplín. Tato specializace studuje mezinárodní migraci z pohledu mezinárodního a evropského práva a zaměřuje se na to, jak fungují v domácích právních řádech. Souhra mezinárodního, evropského a vnitrostátního práva je specifickým zaměřením této specializace a umožňuje vám porozumět a analyzovat složitost klíčových otázek současného mezinárodního práva v oblasti migrace a uprchlíků.

LL.M. v právu uprchlíků a imigraci

Brooklyn Law School
Kampus Denní studium Kombinované 1 - 2 roky Srpen 2020 Spojené státy americké New York + 1 více

V době rostoucí globalizace a obav z otázek národní bezpečnosti nikdy uprchlické a imigrační právo nikdy nezáleželo. Naše fakulta pro uprchlíky a imigrační právo zahrnuje učence, tvůrce politik a odborníky z praxe, kteří významně přispěli do této oblasti, a to i v oblasti azylového práva, práva uprchlíků a mezinárodního práva v oblasti lidských práv.