LAWSTUDIES

Kombinované studium Imigrační právo New York - Imigrační právo Imigrační právo programy New York, New York

LL.M. je prvním krokem k akademici v mnoha zemích. To představuje mnoho příležitostí, aby se specializují na určité oblasti, nebo provést důkladný výzkum. To může také být prospěšné při získání doktorského stupně vzdělání v oboru práva.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

New York je město s velkou globálního významu a má závažný dopad na obchod, finance, média, grafiky, módy, výzkumu, vzdělávání a technologie na světě. Tam jsou četné vysoké školy a výzkumné instituce ve městě, zejména medicína a vědy o životě.

Kombinované studium Imigrační právo New York - Vezměte si Imigrační právo Oslu. Získejte všechny Imigrační právo program a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

1 Výsledky v Imigrační právo, New York Filter

LL.M. v právu uprchlíků a imigraci

Brooklyn Law School
LLM
<
Denní studium
<
Kombinované studium
Angličtina
Kampus

V době rostoucí globalizace a obav z otázek národní bezpečnosti nikdy uprchlické a imigrační právo nikdy nezáleželo. Naše fakulta pro uprchlíky a imigrační právo zahrnuje učen ...

Čtěte více