LAWSTUDIES

Imigrační právo v Severní Amerika - Imigrační právo Imigrační právo programy v Severní Amerika

LLM je latina pro Legum Magister, znamenat Master of Laws. Naše Master of Laws (LL.M.) program v americkém právu je jeden-rok program absolventa. Zahraniční právní absolventy, kteří úspěšně dokončí program se uděluje titul "LL.M. v americkém právu."

Z původních civilizací až po moderní denní říší, Severní Amerika má spoustu hands-on vzdělávacích příležitostí nabídnout učence. Plněné s řadou odlišných kultur, mohou studenti vzdělávat v ucelené způsobem.

Imigrační právo v Severní Amerika - Udělejte si Imigrační právo v Severní Amerika. Získejte všechny program Imigrační právo a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

2 Výsledky v Imigrační právo, Severní Amerika Filter

LL.M. v právu uprchlíků a imigraci

Brooklyn Law School
LLM
Srp 2020
<
Denní studium
<
Kombinované studium
Angličtina
Kampus

V době rostoucí globalizace a obav z otázek národní bezpečnosti nikdy uprchlické a imigrační právo nikdy nezáleželo. Naše fakulta pro uprchlíky a imigrační právo zahrnuje učen ...

Čtěte více

LLM v vlasti a národní bezpečnosti

Western Michigan University, Cooley Law School
LLM
<
Denní studium
<
Kombinované studium
Angličtina
Kampus
Online forma

WMU-Cooley Law School, je jedním z prvních právních škol v zemi nabídnout LL.M. Stupeň v vlasti a vnitrostátních právních předpisů bezpečnosti. Tento Master of Laws stupně zah ...

Čtěte více