LAWSTUDIES

Kombinované Hospodářské právo v Severní Amerika - Hospodářské právo Hospodářské právo programy v Severní Amerika

LLM je latina pro Legum Magister, znamenat Master of Laws. Naše Master of Laws (LL.M.) program v americkém právu je jeden-rok program absolventa. Zahraniční právní absolventy, kteří úspěšně dokončí program se uděluje titul "LL.M. v americkém právu."

Spojené státy americké obyčejně volal Spojené státy, je spolková republika skládající se z padesáti států a federálního distriktu. 48 sousedících států a federální distrikt Washington, DC jsou v prvním Severní Ameriky mezi Kanadou a Mexikem. Stát Aljaška se nachází v severozápadní Severní Americe, západní Kanady a na východ od Ruska přes Bering úžinu a stát Havaj je souostroví v polovině severním Pacifiku. Země má také pět obydlených a devět neosídlených území v Pacifiku a Karibiku.

Kombinované Hospodářské právo v Severní Amerika - Udělejte si Hospodářské právo v Severní Amerika. Získejte všechny Kombinované Hospodářské právo program a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

2 Výsledky v Hospodářské právo, Severní Amerika Filter

Llm v globálním antitrustovém právu a ekonomice: online

George Mason University - Antonin Scalia Law School
LLM 01 January 2020 Denní studium Kombinované Angličtina Online forma

Antimonopolní zákony přímo ovlivňují globalizaci podniků a složitost mezinárodního hospodářství. Antimonopolní právníci se musí zabývat rychle se měnícími předpisy a globálním ...

Čtěte více

LLM v mezinárodním ekonomickém právu (LL.M.)

Leuphana University of Luneburg
LLM 01 October 2020 Denní studium Angličtina Campus forma

Dvouletý studijní program LLM nabízí důkladnou studii mezinárodního ekonomického práva s dvojím stupněm na univerzitě v Leuphana v Lüneburgu v Německu a na University of Glasg ...

Čtěte více