LAWSTUDIES.CZ

Kombinované LLM Hongkong - LLM programy Hongkong LLM

LLM nebo Master of Laws je mezinárodně uznávané postgraduální studium v ​​právu. LLM programy jsou obvykle otevřeny pro ty, kteří jako první získal titul v oboru právo.

LLM (Master of Laws) je pokročilý stupeň zákon, který pomáhá připravit studenty se specializovanou právní vzdělání. Kursy často kombinují výzkum, ročníkové práce a práce. LLM programy často trvat jeden až dva roky.

Hong Kong je jedním ze dvou zvláštních administrativních oblastí Čínské 'lidové republiky Číny, jiné bytí Macau.

Kombinované LLM Hongkong - Udělejte si on-line LLM Hongkong. Všechny Kombinované LLM program a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu zde!

nalezené výsledky Filter

Online právní praxe LLM (duševní vlastnictví)

U Law Hong Kong
Online forma Kombinované 18 - 60 měsíce Leden 2020 Hongkong Hong Kong

Tento magisterský titul je určen pro moderní právníky a manažery a zkoumá právní a obchodní aspekty duševního vlastnictví (reg. Č. 252960). Program je navržen ve spolupráci s hlavními právnickými firmami a vedoucími představiteli průmyslu.

Právní praxe online LLM (řešení konfliktů)

U Law Hong Kong
Online forma Kombinované 18 - 60 měsíce Leden 2020 Hongkong Hong Kong

Tento magisterský titul je určen pro moderní právníky a manažery a zkoumá právní a obchodní aspekty řešení konfliktů (reg. Č. 252958). Program je navržen ve spolupráci s hlavními právnickými firmami a vedoucími představiteli průmyslu.