LAWSTUDIES.CZ

Kombinované LLM Hongkong - LLM programy Hongkong LLM

LLM nebo Master of Laws je mezinárodně uznávané postgraduální studium v ​​právu. LLM programy jsou obvykle otevřeny pro ty, kteří jako první získal titul v oboru právo.

LLM (Master of Laws) je pokročilý stupeň zákon, který pomáhá připravit studenty se specializovanou právní vzdělání. Kursy často kombinují výzkum, ročníkové práce a práce. LLM programy často trvat jeden až dva roky.

Hong Kong je jedním ze dvou zvláštních administrativních oblastí Čínské 'lidové republiky Číny, jiné bytí Macau.

Kombinované LLM Hongkong - Udělejte si on-line LLM Hongkong. Všechny Kombinované LLM program a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu zde!

nalezené výsledky Filter

Online právní praxe LLM (duševní vlastnictví) * - Kombinovaná forma

U Law Hong Kong
Online forma Kombinované 18 - 60 měsíců January 2020 Hongkong Hong Kong

Tento samostatný magisterský kurz vám poskytne cenné informace o fungování anglického právního systému s důrazem na zvolenou odbornou právní oblast duševního vlastnictví * (čekající na registraci). Tato kvalifikace vás vybaví praktickými dovednostmi, které vám pomohou při získávání zaměstnání ve vaší specializované oblasti v právním nebo obchodním postavení.

Online právní praxe LLM (řešení konfliktů) * - částečný úvazek

U Law Hong Kong
Online forma Kombinované 18 - 60 měsíců January 2020 Hongkong Hong Kong

Tento samostatný magisterský kurz vám poskytne cenné informace o fungování anglického právního systému s důrazem na zvolenou odbornou právní oblast řešení konfliktů * (čekající na registraci). Tato kvalifikace vás vybaví praktickými dovednostmi, které vám pomohou při získávání zaměstnání ve vaší specializované oblasti v právním nebo obchodním postavení.