LLM Tbilisi - LLM LLM programy Tbilisi, Tbilisi

LLM Tbilisi - LLM LLM programy Tbilisi, Tbilisi

LLM

Specializovaný LL.M. stupeň umožňuje právníky zintenzívnit či měnit jejich odborné znalosti v určité oblasti práva. Mají zvláštní koncentrace v určité oblasti může otevřít nové příležitosti.

LLM (Master of Laws) je pokročilý stupeň zákon, který pomáhá připravit studenty se specializovanou právní vzdělání. Kursy často kombinují výzkum, ročníkové práce a práce. LLM programy často trvat jeden až dva roky.

Gruzie je suverénní stát v kavkazském regionu Eurasie. Nachází se na pobřeží Černého moře, to je ohraničeno na severu a severovýchodě Ruska, na jihu Turecka a Arménie, a na jihovýchodě Ázerbájdžánu.

Jako největší město s více než 1 milion obyvatel Tbilisi je hlavním městem Gruzie. Nachází se na březích řeky Kura. Město má několik hlavních zařízení vyššího vzdělávání, a mezi nimi je největší a hlavní univerzity v Georgii - Tbilisi State University.

LLM Tbilisi - Vezměte si LLM Oslu. Získejte všechny programu LLM a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Čtěte více

Program Mezinárodního Obchodního Práva

The University Of Georgia
Campus forma Denní studium 4 semestry September 2018 Gruzie Tbilisi

Studium IBL vás oddělí od jiných studentů magisterského práva. Vaše úroveň angličtiny se výrazně zlepší. Budete mít specializaci v rostoucí právní oblasti. Získáte cenné právní dovednosti v oblasti výzkumu a psaní, jakož i ústní obhajobu - které jsou pro každého advokáta cenné! A máme velký výběr kurzů! [+]

Jedná se o magisterské právo, které se zaměřuje na důležitou a rostoucí oblast práva. Funkce, které činí tento program jedinečným, jsou: 1) Zaměření na mezinárodní obchodní právo; 2) Intenzivní právní výzkum a psaní učebních osnov; A 3) Praktické zkušenosti získané na soudních a soudních klinikách.

Ředitel programu pochází ze Spojených států. Většina našich přednášejících (zhruba ¾) má pokročilé stupně od univerzit ve Spojených státech, Kanadě, Spojeném království nebo západní Evropě. Učili jsme metody výuky, které jsou podobné těm, které se používají v těchto jurisdikcích, s důrazem na interaktivní třídy, v nichž jsou studenti povzbuzováni k aktivní účasti, stejně jako metoda případové studie zaměřená na analýzu soudních rozhodnutí. ... [-]