Filter
magistr práv
Gruzie Tbilisi Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

LLM Tbilisi - LLM LLM programy Tbilisi, Tbilisi

LLM nebo Master of Laws je mezinárodně uznávané postgraduální studium v ​​právu. LLM programy jsou obvykle otevřeny pro ty, kteří jako první získal titul v oboru právo.

Studenti, kteří sledují si LLM (Master of Laws) stráví jeden až dva roky studovat určité oblasti práva. Jejich pokročilý výcvik připravuje jim umožňuje pracovat se specializací jako je mezinárodní právo nebo daňového práva.

Gruzie je suverénní stát v kavkazském regionu Eurasie. Nachází se na pobřeží Černého moře, to je ohraničeno na severu a severovýchodě Ruska, na jihu Turecka a Arménie, a na jihovýchodě Ázerbájdžánu.

Jako největší město s více než 1 milion obyvatel Tbilisi je hlavním městem Gruzie. Nachází se na březích řeky Kura. Město má několik hlavních zařízení vyššího vzdělávání, a mezi nimi je největší a hlavní univerzity v Georgii - Tbilisi State University.

LLM Tbilisi - Vezměte si LLM Oslu. Získejte všechny programu LLM a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Čtěte více Méně

nalezené výsledky

The University Of Georgia

Studium mezinárodního obchodního práva (IBL) vás odliší od ostatních magisterských studijních programů. Vaše znalosti z oblasti obchodu, práva a angličtiny se výrazně zle ... [+]

Toto je mistr práva, pro který se zaměřuje na důležitou a rostoucí oblast práva. Funkce, které činí tento program jedinečným, jsou: 1) Zaměření na mezinárodní obchodní právo; 2) Intenzivní právní výzkum

Ředitel programu je ze Spojených států. Většina našich lektorů (zhruba ¾) má vysokoškolské vzdělání na univerzitách ve Spojených státech, Kanadě, Spojeném království nebo v západní Evropě. Přijali jsme metody výuky, které jsou podobné těm, které se používají v těchto jurisdikcích, s důrazem na interaktivní třídy, ve kterých jsou studenti povzbuzováni k aktivní účasti, stejně jako k metodě případové studie, zaměřené na analýzu soudních rozhodnutí.... [-]

Gruzie Tbilisi
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
4 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině