LAWSTUDIES

LLM Francie - LLM programy Francie LLM

Francouzský politický, sociální a ekonomický vliv v Evropě, stejně jako zbytek světa přispěla k žádosti vydělávat pokročilého právnický titul v této významné země. Kromě vysoce kvalitního LLM v programech ve Francii, si studenti mohou těšit na živé města, krásnou přírodu, prospívající slovy scény, historických míst a památek, a ještě mnohem více. LLM ve Francii je více než vzdělání, je to kultura, dobrodružství a osvícení.

Existuje několik možností, jak vydělat LLM ve Francii ve vysokých akademických institucí s kvalitní odborné a profesní schopnosti. Některé z oblastí specializace jsou ekonomie, evropské právo, daňové právo, mezinárodní právo a lidská práva. S LLM ve Francii, mohou studenti získat přístup k rozsáhlé síti odborníků klenout se nad Evropu, stejně jako cenné mezinárodní zkušenosti, a to jak poskytovat konkurenční výhodu na trhu práce v Evropě a v zahraničí.

Můžete se dozvědět více o LLM ve Francii procházení programů níže. Najít další krok ve své akademické a profesní kariéru!

nalezené výsledky Filter

LL.M. v Mezinárodní

Université Catholique de Lille - Faculté de Droit
Francie, Lille
LLM
Září 2020
<
Denní studium
Angličtina
Campus forma

LL.M./Master 1 v mezinárodním měřítku

Čtěte více

Magistr v environmentální politice a právu

University of Eastern Finland
Finsko, Joensuu + 4 Více
LLM
01 Sep 2020
<
Denní studium
<
2 roky
22 Jan 2020
Angličtina
Campus forma

Magisterský studijní program Životní prostředí, přírodní zdroje a změna klimatu v environmentální politice a právu je nový multidisciplinární dvouletý magisterský studijní pro ...

Čtěte více

Evropský magisterský v oboru práva a ekonomie (emle)

University of Hamburg, Institute of Law & Economics
Německo, Hamburg + 18 Více
LLM
Říjen 2020
<
Denní studium
10 Jan 2018
Angličtina
Campus forma

Tato evropská Master in práva a národního hospodářství (EMLE) nabízí jedinečnou příležitost pro interdisciplinární studium práva a ekonomie na dvou nebo dokonce tří evropských ...

Čtěte více