LLM Paris - LLM LLM programy Paris, Paris

LLM Paris - LLM LLM programy Paris, Paris

LLM

Absolventi právnické školy a právníci běžně použít LL.M. získat odborné znalosti ve specializované oblasti práva, jako jsou daně nebo mezinárodního práva, nebo přesunout z jedné oblasti do druhé praxe.

LLM (Master of Laws) je pokročilý stupeň zákon, který pomáhá připravit studenty se specializovanou právní vzdělání. Kursy často kombinují výzkum, ročníkové práce a práce. LLM programy často trvat jeden až dva roky.

Francie je v současné době patří mezi 20 zemí s nejlepšími výsledky z hlediska ekonomiky kvůli jejich vynikající výsledky orientované vysokoškolské vzdělávání. Většina kurzů na vysokých školách jsou nabízeny ve francouzském jazyce. Francie má 60 veřejných a 100 soukromých vysokých škol.

Paříž je nejlidnatější město ve Francii a jeho hlavní město. Má více než 2 miliony obyvatel. To hraje hostitele pro vedoucích center učení a umění v evropském regionu. Být doma s nejvyšším počtem vysokoškolsky vzdělaných osob, Paříž má několik prestižních univerzit ve Francii.

LLM Paris - Vezměte si LLM Oslu. Získejte všechny programu LLM a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Čtěte více

Llm V Evropském Právu

Panthéon-Assas University - Paris II
Campus forma Denní studium 1 rok October 2018 Francie Paris

LL.M. (Master of Laws) v evropském právu dává studentům možnost získat komplexní pochopení evropského práva v mnoha oblastech, které spadají do působnosti Evropské unie. Kurzy jsou vyučovány s srovnávacího a mezinárodního hlediska. [+]

LL.M. v evropském právu

 

LL.M. (Master of Laws) v evropském právu dává studentům možnost získat komplexní pochopení evropského práva v mnoha oblastech, které spadají do působnosti Evropské unie. Kurzy jsou vyučovány s srovnávacího a mezinárodního hlediska.

 

Struktura programu

LLM. Skládá se z 12 seminářů po 24 h (288 hodin výuky celkem)

Institucionální a rozhodovací strukturu Evropské unie Dějiny evropské myšlenky Volný pohyb zboží, kapitálu a služeb Soutěž Právo obchodních společností a finanční trhy Mezinárodní právo soukromé a obchodní řešení sporů Pracovní právo Duševní vlastnictví Zákon o životním prostředí Vnější vztahy Spotřebitelské právo lidská práva ... [-]

Magisterský Titul V Oboru Veřejného Práva

Carlos III University of Madrid
Campus forma Denní studium Kombinované 18 měsíců October 2018 Francie Paris + 1 více

Magisterský stupeň nabídl dárky studentské přidané hodnoty vytvářené monogáfica zvážení hlavních problémů, zatímco současný vývoj společnosti v právních předpisech vyvolává ... [+]

Mistr ve veřejné právo (španělština)

Titul Master na veřejného práva předložen studentské přidané hodnoty vytvořené jak monografické zvážení hlavních problémů, že současný vývoj společnosti, vyvolává v zákoně jako úvod do výzkumu a metodiky použitelné pro inteligenci ty. Doporučená Vstup profil kandidátů odpovídá do dvou kategorií: Na jedné straně studentů, kteří vydělali jejich bakalářský titul a chtějí prohloubit studium veřejného práva s čistě výzkumnou orientaci. Tento profil odpovídá do značné míry s tím studenty, kteří mají akademickou povolání a usilují o rozvíjet svou kariéru, která začíná univerzita získat magisterský titul a vyvrcholí v získání titulu doktor práv. Můžete také odpovídají těm, kteří, aniž by definoval univerzitní povolání, nebo dokonce mají ne, za to, že odborná příprava v oblasti práva stupně nesplňuje jejich potřebu nebo jejich touhu poznat a prohloubit instituce veřejného práva, Myslí si, že potřeba může být doplněn o výzkumníkem mistr jejich převedení do budoucnosti, bez ohledu na jejich profesní projekt, v mnohem lepším stavu, k němu se úrovni excelence. Navíc již absolventi nebo absolventů s nějakou odbornou praxí, kteří chtějí prohloubit své znalosti veřejného výzkumného pracovníka zákon. Snaží se zajistit, aby studenti, kteří berou Master in Public Law získání dovedností nastavit aby byla zajištěna dostatečná příprava pro výzvy, že budoucnost moderní právní výzkumník potýká: potřeba identifikovat problémy tohoto druhu v souvislosti s internacionalizované neustále mění a zvyšuje nejistotu, který způsobuje, že složitost problémů, a v důsledku toho vyžaduje solidní znalosti poskytnuté z roztoků intenzivní specializace komponent. V souladu s tímto přístupem jsme se pokusili prezentovat vyvážený model, mezi tyto... [-]

Llm V Nadnárodní Arbitráži A řešení Sporů

Sciences Po
Campus forma Denní studium 1 rok September 2018 Francie Paris

LLM nabízí rozsáhlý výcvik v oblasti teoretických a praktických aspektů rozhodčího řízení a řešení sporů. Jádrem programu bude studium nadnárodní arbitráže ve všech jejích formách. Program bude rovněž zahrnovat další mechanismy mezinárodního řešení sporů. Patří k nim soudní a mimosoudní prostředky řešení sporů, jako je soudní spory před Mezinárodním soudním dvorem, ve Světové obchodní organizaci (panel a odvolací orgán), soudní spory v oblasti lidských práv (např. Evropský nebo americký rámec). [+]

Proč studovat rozhodčí řízení v Paříži?

Jeden z nejatraktivnějších a nejdůležitějších mezinárodních arbitrážních prostorů po celém světě díky přítomnosti Mezinárodního arbitrážního soudu Mezinárodní obchodní komory.

Nejvýznamnější advokátní kanceláře specializující se na mezinárodní arbitráž a řada nejvýznamnějších specialistů sídlí v Paříži.

Proč studovat rozhodčí na Sciences Po Law School?

Společnost byla založena před téměř 150 lety a vyniká jako univerzita světové úrovně s mezinárodně uznávanými tituly a výzkumem, multikulturní komunitou a celosvětovou sítí partnerů.

Právní škola Sciences Po (SPLS) má silnou reputaci ve věcech týkajících se mezinárodního hospodářského práva, se zvláštním zaměřením na všechny mechanismy mezinárodního řešení sporů.... [-]