close

Filtry

Zobrazit výsledky

Dálkové Firemní právo Madrid - Firemní právo Firemní právo programy Madrid, Madrid

Master of Laws míry běžně známý jako LL.M., je pokročilý absolvent oboru právo. Kandidáti často již mají první titul v oboru právo a zájem o prosazování svých studií zákona. Získání LL.M. má celou řadu významných výhod.I když moje navštěvovat kurzy distančního vzdělávání on-line, některé univerzity držet zahájení na několika místech. Dalo by se dokonce… Čtěte více

Master of Laws míry běžně známý jako LL.M., je pokročilý absolvent oboru právo. Kandidáti často již mají první titul v oboru právo a zájem o prosazování svých studií zákona. Získání LL.M. má celou řadu významných výhod.

I když moje navštěvovat kurzy distančního vzdělávání on-line, některé univerzity držet zahájení na několika místech. Dalo by se dokonce přestat užívat třídy pro mnoho týdnů v průběhu roku bez vyřazení a bez házení své studentské půjčky na splacení. To je silný argument mnoho lidí se přihlíží při zapsal do distančního vzdělávání tříd.

Španělsko, oficiálně Španělské království, je suverénní stát a členský stát Evropské unie. Nachází se na Pyrenejském poloostrově v jihozápadní Evropě. Španělské univerzity regulovat přístup k vlastní stupňů a opravit akademické poplatky. Mohou také nabídnout neoficiální postgraduální tituly. Hlavní město Madrid má možná největší počet barů na obyvatele některého evropského města a velmi aktivní noční život.

Madrid City je hlavním městem Španělska. Jedná se o metropolitní oblast s více než 3 miliony obyvatel. Má aréna volala Las Ventas, která hostí každoroční událost pro býčí zápasy. Město má mnoho veřejných a soukromých vysokých škol.

Dálkové Firemní právo Madrid - Vezměte si Firemní právo Oslu. Získejte všechny Firemní právo program a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Méně
format_list_bulleted Filtry
ISDE Madrid + USA + Barcelona
Madrid, Španělsko

Podniková oblast vyžaduje odborníky s důkladnou přípravou na všechny základní aspekty, které ovlivňují svět společnosti a podnikání, a proto její specialisté patří mezi nejžád ... +

Podniková oblast vyžaduje odborníky s důkladnou přípravou na všechny základní aspekty, které ovlivňují svět společnosti a podnikání, a proto její specialisté patří mezi nejžádanější. V reakci na tuto potřebu tento program trénuje tyto odborníky specializované na návrh a poradenství při akvizicích a fúzích společností, investičních operacích, odprodejích a financování se silným zázemím v oblasti práva společností a zdanění právnických osob. Za tímto účelem získají právní, obchodní, finanční a daňové znalosti o kapitálových společnostech, podnikových operacích, daních a financování společností. Podobně jsou z právního, fiskálního a obchodního hlediska studovány finanční produkty, operace financování podnikání a také trhy, na kterých může společnost získávat zdroje. Tímto způsobem je student vyškolen, aby radil a plánoval operace pro korporátní skupiny, kótované společnosti nebo členy rodiny. Tento program, navržený, režírovaný a vyučovaný pracujícími profesionály a pracující se zcela praktickým přístupem založeným na reálných operacích, se specializuje na své studenty ve velmi žádaném sektoru, na práci v hlavních firmách, společnostech a poradenských společnostech. -
LLM
španělština
Zář 2021
Online forma
 

TIP! Pokud jste zástupce školy a chcete své programy přidat do naší nabídky, kontaktujte nás zde