LLM Mikkeli - LLM LLM programy Mikkeli, Mikkeli

LLM Mikkeli - LLM LLM programy Mikkeli, Mikkeli

LLM

LLM je latina pro Legum Magister, znamenat Master of Laws. Naše Master of Laws (LL.M.) program v americkém právu je jeden-rok program absolventa. Zahraniční právní absolventy, kteří úspěšně dokončí program se uděluje titul "LL.M. v americkém právu."

LLM (Master of Laws) je postgraduální stupeň pro studenty studující práva. To je obvykle určen pro profesionály práva a studenty, kteří chtějí získat znalosti ve specializované oblasti práva, jako je například mezinárodní nebo daňového práva.

Vyšší úroveň učenci ve Finsku snadný přístup vysokoškolské kurzy v prakticky orientovaných odborných školách nebo vysokých škol. Finská kultura je snadné se naučit, protože vláda stanovila službu, která je zodpovědná za posílení kulturní, politiky týkající se mládeže, sportu a mezinárodní spolupráce.

Mikkeli je součástí Jihomoravského kraje Savonia, Finsko. Je to město a obec, která má více než 40.000 obyvatel. Několik Finish univerzity mají pobočky kampusy ve městě Mikkeli.

LLM Mikkeli - Vezměte si LLM Oslu. Získejte všechny programu LLM a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Čtěte více

Magistr V Yritysjuridiikka

Aalto University
Campus forma August 2018 Finsko Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 1 více

Výukový jazyk tohoto programu je finský. Informace o programu naleznete ve finštině. [+]

Magisterský program v obchodním právu (Yritysjuridiikka) je nabízen pouze ve finštině.

Výukový jazyk tohoto programu je finský. Informace o programu naleznete ve finštině .

[-]