LLM Joensuu - LLM LLM programy Joensuu, Joensuu

LLM Joensuu - LLM LLM programy Joensuu, Joensuu

LLM

LL.M. je prvním krokem k akademici v mnoha zemích. To představuje mnoho příležitostí, aby se specializují na určité oblasti, nebo provést důkladný výzkum. To může také být prospěšné při získání doktorského stupně vzdělání v oboru práva.

Ti, kteří mají profesionální titul v oboru právo může sledovat pokročilého akademický titul v Masters zákona, který zkrátí LLM. Chcete-li kurz, musíte mít první titul v právu, jakož i rozsáhlé terénní zkušenosti. Je nabízen v řadě zemí z celého světa.

Vyšší úroveň učenci ve Finsku snadný přístup vysokoškolské kurzy v prakticky orientovaných odborných školách nebo vysokých škol. Finská kultura je snadné se naučit, protože vláda stanovila službu, která je zodpovědná za posílení kulturní, politiky týkající se mládeže, sportu a mezinárodní spolupráce.

Joensuu se nachází ve východní oblasti Finska. Je to obec v Severní Karélii s populací více než 70.000 lidí. To je doma k univerzitě Joensuu.

LLM Joensuu - Vezměte si LLM Oslu. Získejte všechny programu LLM a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Čtěte více

Magistr V Politice životního Prostředí A Právních Předpisů

University of Eastern Finland Law School
Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Finsko Joensuu

Studijní program Životní prostředí Magisterský, přírodních zdrojů a boj proti změně klimatu v politice životního prostředí a právo je nový multidisciplinární dvouletý magisterský studijní program s dvěma alternativními majory: 1) správy přírodních zdrojů, a 2), práva životního prostředí a změny klimatu. [+]

. Magisterský studijní program pro životní prostředí, přírodní zdroje a klimatické změny v politice životního prostředí a právo je nový multidisciplinární dvouletý magisterský studijní program, který kombinuje vysokou výuku úrovni s odborně zaměřených vzdělávacích cílů. Program poskytuje pokročilý výcvik v politických, právních a posouzení dopadů v oblasti změny klimatu a udržitelné hospodaření s přírodními zdroji. Program je založen na dvou alternativních majory: Natural správě zdrojů a životního prostředí a změny klimatu zákona. Všichni studenti jsou povinni absolvovat kurzy v oblasti řízení přírodních zdrojů, práva životního prostředí a politiku, a v klimatu právo měnit a politiku před volbou jejich hlavní. Kdo jsme? Životní prostředí a přírodních zdrojů a boj proti změně klimatu je společný magisterský studijní program organizovaný mezi dvěma obory; právo životního prostředí a ekologická politika. Magisterský studijní program je zcela spravuje přes UEF Law School, i když politika hlavní oblasti životního prostředí je založena na UEF katedře zeměpisných a historických studií. Kromě toho, program je součástí Centra pro změnu klimatu, energetiku a právo životního prostředí (CCEEL), se sídlem v roce 2013. UEF Law School je přední finský výzkumné instituce v oblasti přírodních zdrojů, změny klimatu, energetiky a právních předpisů v oblasti životního prostředí. CCEEL spojuje řadu činností od UEF Law School a poskytuje společnou platformu pro diskuzi, výzkum a vzdělávání. Program také těží z výzkumné a vzdělávací síť ústavu pro přírodní zdroje, životní prostředí a společnost (LYY) působí na UEF, zastupující několik oborů, včetně geografie, lesní ekonomie a politika, právo životního prostředí, historie, estetiky a politika, sociologie, vzdělávání a... [-]