Kombinované Fúze a akvizice v Evropa - Fúze a akvizice Fúze a akvizice programy v Evropa

LLM nebo Master of Laws míry je akademický titul, často vyhledávány studenty s bakalářskými tituly práva, kteří se snaží vzdělávat se důkladněji v jedné konkrétní oblasti práva studia. LLM programy jsou výzkum orientovaný a typicky trvat jeden rok.Existuje více než čtyři tisíce vysokoškolské organizace v Evropě, od předních výzkumných institucí do malých, uče… Čtěte více

LLM nebo Master of Laws míry je akademický titul, často vyhledávány studenty s bakalářskými tituly práva, kteří se snaží vzdělávat se důkladněji v jedné konkrétní oblasti práva studia. LLM programy jsou výzkum orientovaný a typicky trvat jeden rok.

Existuje více než čtyři tisíce vysokoškolské organizace v Evropě, od předních výzkumných institucí do malých, učení zaměřených vysokých škol. Evropa sama o sobě není tolik liší od ostatních kontinentů, sahající od polárního kruhu až po pobřeží Afriky.

Kombinované Fúze a akvizice v Evropa - Udělejte si Fúze a akvizice v Evropa. Získejte všechny Kombinované Fúze a akvizice program a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 

University Of Zurich - Faculty of Law
Zürich, Švýcarsko

LL.M. fúze a akvizice a korporátní právo

LL.M. fúze a akvizice a korporátní právo -
LLM
Kombinované
4 semestry
Angličtina, Němec
Kampus
 
Frankfurt School of Finance & Management
Frankfurt, Německo

Uvědomte si své cíle v mezinárodním M

Uvědomte si své cíle v mezinárodním M -
LLM
Kombinované
4 semestry
Němec
Říj 2020
Kampus