LAWSTUDIES

Kombinované studium Evropské právo Edinburgh - Evropské právo Evropské právo programy Edinburgh, Edinburgh

Specializovaný LL.M. stupeň umožňuje právníky zintenzívnit či měnit jejich odborné znalosti v určité oblasti práva. Mají zvláštní koncentrace v určité oblasti může otevřít nové příležitosti.

UK, Spojené království je více než 300 let a zahrnuje čtyři skutkové národů: Anglie, Skotsko, Wales a Severní Irsko. Spojené království bylo centrem vzdělanosti za posledních 1000 roků a má mnoho starobylých a významné univerzity. Zahraniční studenti tvoří významný podíl studentů na britských univerzit.

Skotsko je na severu Velké Británie a má více než 790 ostrovů. Hlavním městem je Edinburgh, jeden z největších finančních center. Jejich vzdělávací systém byl vždy odlišný od zbytku Spojeného království. Skotsko má 15 univerzit, z nichž některé jsou nejstarší na světě.

Kombinované studium Evropské právo Edinburgh - Vezměte si Evropské právo Oslu. Získejte všechny Evropské právo program a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

2 Výsledky v Evropské právo, Edinburgh Filter

LLM v komparativním a evropském soukromém právu

Edinburgh Law School - The University of Edinburgh
LLM
<
Denní studium
<
Kombinované studium
Angličtina
Kampus

Cílem tohoto programu je vybavit hlubokým porozuměním základních oblastí soukromého práva v rámci dvou velkých právních tradic Evropy, společného a občanského práva. ...

Čtěte více

LLM v evropském právu

Edinburgh Law School - The University of Edinburgh
LLM
<
Denní studium
<
Kombinované studium
Angličtina
Kampus

Tento program poskytuje impuls pro každého, kdo má zájem o odměnu v kariéře v oblasti práva, obchodu, politiky nebo politiky v rámci EU nebo mimo ni. Hluboká znalost práva EU ...

Čtěte více