LAWSTUDIES.CZ

Kombinované Energetické právo v Severní Amerika - Energetické právo Energetické právo programy v Severní Amerika

LLM nebo Master of Laws míry je akademický titul, často vyhledávány studenty s bakalářskými tituly práva, kteří se snaží vzdělávat se důkladněji v jedné konkrétní oblasti práva studia. LLM programy jsou výzkum orientovaný a typicky trvat jeden rok.

Spanning 23 zemí, Severní Amerika je kontinent naplněn vzdělávací příležitosti. Studenti mají možnost dozvědět se více jazyků a rozvíjet porozumění diametrálně odlišných kultur.

Kombinované Energetické právo v Severní Amerika - Udělejte si Energetické právo v Severní Amerika. Získejte všechny Kombinované Energetické právo program a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

2 Výsledky v Energetické právo, Severní Amerika Filter

LL.M energetické a přírodní zdroje práva

College of Law - The University of Tulsa
Kampus Denní studium Kombinované 1 rok Kontaktuj školu Spojené státy americké Tulsa + 1 více

LL.M v energetických a přírodních zdrojů programu právo se skládá z úplného studiu více než dva semestry od srpna do května každého roku. Studenti by měli být schopni dokončit kurzy na výzkum v oblasti energie, analýzu a psaní; Ropy a zemního plynu právo (základní a pokročilé); Životního prostředí nebo platné mezinárodní právo životního prostředí; Správní právo a změna klimatu.

Master of Laws v oblasti energetiky a přírodních zdrojů

The University of Oklahoma - College of Law
Kampus Denní studium Kombinované 1 - 2 roky Kontaktuj školu Spojené státy americké Norman + 1 více

OU Zákon je v popředí ve svém nabídku právních kurzů zaměřených na energie a přírodních zdrojů. S mnoha energií a přírodních zdrojů společnosti se sídlem v