LAWSTUDIES

Daňové poradenství v Severní Amerika - Daňové poradenství Daňové poradenství programy v Severní Amerika

LL.M. programy se liší v délce, hodnotě a množství. Pravidelný program je jeden rok plný úvazek článku nebo dva - tři roky rozvolněné studium. Studenti často berou své kurzy buď specializují na určité oblasti, jako je mezinárodní právo, nebo vytvořit vlastní studium tak, aby vyhovovaly jejich osobní zájmy a profesní potřeby.

Studenti, kteří studují zdanění se mohou dozvědět více o veřejné politiky, financí a správy příjmů. Tento program je vynikající volbou pro ty, kteří by chtěli pracovat ve státní správě nebo účetnictví.

Spojené státy americké se nachází na kontinentu Severní Ameriky. Je to třetí největší zemí podle velikosti na světě. To má poměrně krátkou historii ve srovnání s ostatními národy světa, je jedním z největších světových 'největších ekonomik, a má jeden z největších světových ' s populací nejrozmanitější.

Daňové poradenství v Severní Amerika - Udělejte si Daňové poradenství v Severní Amerika. Získejte všechny program Daňové poradenství a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

1 Výsledky v Daňové poradenství, Severní Amerika Filter

Magistr práva v oblasti daní

Villanova University Charles Widger School of Law
LLM
Zář 2021
Angličtina

Villanova Master of Laws in Taxation (LLM) vás připraví na splnění dnešních daňových výzev prostřednictvím osobního přístupu, flexibilního formátu a interdisciplinárních kurzů ...

Čtěte více