Filter
magistr práv
Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Criminal Law Studies programy, vyhledejte nejlepší programy LLM zde! - LLM

Absolventi programů, které nabízejí titul magisterského práva, nebo LLM, obvykle trvat jeden až dva roky studia. Požadavky na studium se liší mezi institucemi, ale mohou znamenat značný výzkum nebo práce.

Co je to LLM ve studiích trestního práva? Zahrnující jak trestní právo, tak i trestní soudnictví, vědci z oblasti trestního práva se obvykle zajímají o vzájemné vztahy mezi jednotlivci a trestními systémy. Ačkoli trestní právo a trestní právo jsou úzce spjaté oblasti, tituly v každém z nich mají tendenci soustředit se na zřetelně odlišnou etiku, postupy a procesy v soudním systému. Zatímco studenti v trestním právu obvykle studují právní texty a procesy trestního práva, učenci trestního soudnictví se často více zabývají vyvíjejícími se společenskými a politickými aspekty správy trestního práva. Navíc, i když většina programů se zaměřuje na právní systém umístění univerzity, jsou k dispozici také možnosti studovat mezinárodní trestní právo nebo trestní soudnictví.

Analytické psaní, právní výzkum a časový management jsou některé z nejvíce standout dovedností nalezených v absolventů práva trestního práva. Vedle poskytování cest k právní kariéře mohou tyto dovednosti pomoci zlepšit každodenní komunikaci a aktivity studentů.

Cena vašeho stupně může být ovlivněna množstvím složitých faktorů, jako je délka trvání a jednotlivé programy. Finanční nebo kvestorové kanceláře vašich potenciálních škol obvykle poskytují nejpřesnější rozpočtové odhady pro účast.

Právní postavení mohou být vysoce konkurenceschopné, ale absolventi, kteří jsou držiteli odborného právního titulu a pověřovacích listin v trestněprávních studiích, mohou být schopni získat rozhodující náskok v soutěži. Zprostředkovatelé, činitelé vymáhání práva, správci soudů, právníci a paralegálové jsou všemi potenciálními možnostmi kandidátů s celoživotním učením, které se zaměřují na trestní soudnictví. Alternativně se osoby s LLM specializující se na trestní právo obvykle vyvíjejí kariéru přímo v právu tím, že získávají Juris doktora nebo rovnocenné pověření a slouží jako obhájci, trestní zástupci a soudci.

Programy nabízející LLM ve studiích trestního práva jsou široce dostupné na celém světě a nabízejí jak na částečný úvazek, tak na plný úvazek. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

 

 

Čtěte více Méně

14 Výsledky v Criminal Law Studies

University of Strathclyde: Faculty of Humanities and Social Sciences

LLM / MSc v oboru trestního soudnictví a trestního Změna zkoumá škálu právních, politických a sociálních reakcí na celém světě na to, co je všeobecně znám jako "trestní k ... [+]

LLM / MSc v oboru trestního soudnictví a trestního Změna zkoumá škálu právních, politických a sociálních reakcí na celém světě na to, co je všeobecně znám jako "trestní krize".

Míchání přísné porozumění fundamentální teorie s důkazy o reálných problémech budete analyzovat nejnovější inovace v oblasti teorie, politiky a praxe.

Kreslení na celou řadu disciplinárních přístupů, bude kurz vám umožní vyvinout racionální a jen reakce na trestné činnosti.

LLM / MSc v oboru trestního soudnictví a Trestní Změna je unikátní jak svým přístupem a její flexibilita.

Klíčové vlastnosti Naše zaměření je na lisování současných národních a mezinárodních otázkách politiky a praxe můžete si vybrat, aby absolvent buď s LLM nebo MSc studovat na plný úvazek nebo na částečný úvazek učit se od světové třídy pedagogického týmu studenti jsou z různých národností a vědních oborů budete mít prospěch z práce Centra pro práva, Zločin a spravedlnost Kdo je kurz vhodný? praktici pracující v širokém spektru práva, spravedlnosti a oblasti sociální péče profesionálové rozvojové politiky v oblasti justice členové třetího / neziskového sektoru čerství absolventi důvody, společenské a humanitní vědy Flexibilní možnosti studium ... [-]
Spojené království Glasgow
Září 2019
Denní studium
Kombinované
12 - 24 měsíců
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Kent, Kent Law School

Mezinárodní trestní soudnictví bude zvláště zajímat ty, kteří pracují, mají v úmyslu pracovat nebo mají širší zájem v oblasti mezinárodního a nadnárodního trestního soudn ... [+]

Kent LLM (a související diplomový program) vám umožňuje rozšířit a prohloubit své znalosti a porozumění zákonu se specializací na jednu nebo více různých oblastí.

Přehled

Po Pathway v oblasti mezinárodní trestní spravedlnosti vám umožní rozvíjet kritické chápání fungování mezinárodního a nadnárodního trestního soudnictví, zejména v kontextech, které jsou vnímány jako kontroverzní nebo ve vývojovém stavu. Dozvíte se o hlavních právních nástrojích a institucích, které zajišťují mezinárodní spolupráci a stíhání mezinárodních, nadnárodních a národních trestných činů a dopadu lidských práv, a spojte je s kritickým odrazem širšího kontextu a účinnosti práva.... [-]

Spojené království Canterbury
Září 2019
Denní studium
Kombinované
12 - 28 měsíců
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Nottingham - Faculty of Social Sciences

Tento kurz, který nabízí výrazně kontextový přístup k trestnímu soudnictví, zkoumá teoretické, srovnávací a mezinárodní aspekty trestního procesu a trestního systému. ... [+]

Přehled

Nabízí výrazně kontextový přístup k trestnímu soudnictví, tento předmět zkoumá teoretické, srovnávací a mezinárodní aspekty trestního procesu a trestního systému.

Kromě poskytování věcných informací o trestním právu a jeho prosazování vám umožňuje zapojit se do metodologických základů výzkumu a stipendia a ocenit jejich důsledky pro tvorbu trestních zákonů a praxi.

Důraz je kladen na porozumění problémům, problémům, institucím, procesům a kulturám trestního práva a politiky v kontextu stále rostoucí globalizace v oblasti kriminality a vymáhání práva přes státní hranice.

Vyučování a stipendium v ​​trestní justici je založeno na pověsti a úspěších sir John Smith, jednoho z největších akademických právníků 20. století. Generace právníků v celém světě práva byly poprvé představeny předmět Smith a Hogan je trestní právo .... [-]

Spojené království Nottingham
Září 2019
Denní studium
Kombinované
1 - 2 let
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Nottingham - Faculty of Social Sciences

Zkoumáním práva platného před, během a po ozbrojeném konfliktu se tento předmět zabývá současnými problémy a moderními výzvami k právu a politice obklopující válku a spra ... [+]

Přehled

Zkoumáním práva platného před, během a po ozbrojeném konfliktu se tento předmět zabývá současnými problémy a moderními výzvami k právu a politice obklopující válku a spravedlnost.

Se vzestupem globálního terorismu dochází k narušení tradičního rozlišování mezi ozbrojenými konflikty mezi státy a vnitřním ozbrojeným konfliktem. Mezitím se mezinárodní trestné činy páchají denně. Jak se s tím zákon zabýval?

Tento kurz vám pomůže rozvinout holistický přehled o právu upravujícím používání síly ze strany států, rozhodného práva pro vedení nepřátelských akcí a mezinárodního systému trestního soudnictví. Budete zvažovat současné problémy a moderní výzvy k právu a politice kolem války a spravedlnosti, stejně jako právní a filozofické reakce na mezinárodní kriminalitu.... [-]

Spojené království Nottingham
Září 2019
Denní studium
Kombinované
1 - 2 let
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Birmingham - College of Arts and Law

Pro ty, kteří usilují o hlubší porozumění stále rostoucím globálním strukturám, které se řídí trestní spravedlnosti, stejně jako o jemnějších otázkách, které zpochybňují ... [+]

Pro ty, kteří usilují o hlubší porozumění stále rostoucím globálním strukturám, které se řídí trestní spravedlnosti, stejně jako o jemnějších otázkách, které zpochybňují struktury trestního soudnictví, nabízí tento kurz jedinečnou příležitost k učení a je vynikající volbou pro ty, kteří hledají právní příležitosti po celém světě.

Tato Pathway vychází z silných zkušeností Birmingham Law School v mezinárodním právu, mezinárodním humanitárním právu, trestním právu a spravedlnosti a lidských právech, což umožňuje studentům rozvíjet odborné znalosti v celé řadě relevantních předmětů mezinárodního práva.

... [-]
Spojené království Birmingham
Září 2019
Denní studium
Kombinované
1 - 2 let
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Birmingham - College of Arts and Law

Tato Pathway vychází z dlouholetých výzkumných sil v Birminghamu v oblasti trestního práva a trestního soudnictví. Trestní právo se týká nejvíce potenciálně invazivního t ... [+]

Tato Pathway vychází z dlouholetých výzkumných sil v Birminghamu v oblasti trestního práva a trestního soudnictví. Trestní právo se týká nejvíce potenciálně invazivního tvrzení autority ze strany státu: pokud nedodržíte zákon, budete potrestán. Tato Pathway představuje komplexní analýzu trestního procesu prostřednictvím analýzy zákona, jeho filozofických podkladů a jeho fungování v praxi.

Studenti mohou studovat, aby získali široký přehled procesů trestního soudnictví nebo se specializovali na nejrůznější aspekty, jako jsou podpůrné teorie, policie, zdravotní aspekty trestního soudnictví nebo dokonce mezinárodní aspekty spolupráce při vymáhání práva. Mnoho modulů bylo vytvořeno a vyučováno vedoucími učenci v daném oboru a studenti mají prospěch z úzkého kontaktu s výzkumnými pracovníky.... [-]

Spojené království Birmingham
Září 2019
Denní studium
Kombinované
1 - 2 let
Kampus
Přečtěte si více v češtině
London South Bank University

Tento kurz LLM zahrnuje pojmy prosazování mezinárodního trestního práva. Zaměřte se na mezinárodní zločiny, jako je genocida, zločiny proti lidskosti, válečné zločiny a a ... [+]

S více než třicetiletou zkušeností vytvořil LSBU právo profesionální futures tisíců studentů práva.

Tento kurz LLM zahrnuje pojmy a prosazování mezinárodního trestního práva. Zaměřuje se na mezinárodní trestné činy, které spadají do pravomoci mezinárodních trestních soudů a tribunálů (genocida, zločiny proti lidskosti, válečné zločiny a agrese). Základní principy, právo a instituce mezinárodního trestního práva jsou kontextualizovány proti mezinárodnímu právu a lidským právům a mezinárodnímu humanitárnímu právu.

7 důvodů pro studium práva zdeOdborní akademici: vyučují odborní akademici a odborníci. Na kurzu bude vyučovat řada hostujících profesorů a lektorů. Všichni jsou přední odborníci s národní pověstí v oblasti mezinárodního trestního práva a lidských práv.Profesní vazby: Prostřednictvím našeho rostoucího počtu návštěvníků a profesorů vytvořilo právní oddělení silnou síť kontaktů s předními právníky z Velké Británie.Dynamický výzkum: prospěch ze spolupráce s vysoce kvalifikovanými akademickými pracovníky.Volné tablety: Pokročilá technologie a e-learning, bezplatný iPad nebo tablet podporují studium.Komplexní čtenářské zdroje: prostřednictvím našeho virtuálního učebního prostředí, osobní knihovna elektronického práva v hodnotě 6 000 liber.Zaměstnatelnost: Absolventi s potřebnými znalostmi a dovednostmi pracovat v oblasti mezinárodního trestního práva a mezinárodního trestního řízení (buď ve Velké Británii nebo v zahraničí) jako poradci, odborníci, výzkumní pracovníci a tvůrci politik.Velká výuka: Právní oddělení LSBU má silnou skupinu odborníků, konzultantů a mezinárodních poradců v oblasti mezinárodního trestního práva a hostí řadu výročních akcí a konferencí.Budete studovat následující podskupiny kategorií mezinárodního práva: Mezinárodní trestní právo, mezinárodní právo v oblasti lidských práv a humanitární právo tím, že zkoumáte obrysy povinnosti stíhat ty, kteří se dopouštějí mezinárodních zločinů. A zaměřte se na uplatňování vnitrostátního a mezinárodního práva... [-]
Spojené království London
Září 2019
Denní studium
Kombinované
1 - 2 let
Kampus
Přečtěte si více v češtině
London South Bank University

Pochopte klíčové principy, které zakládají britský systém trestního soudnictví. Získejte důkladné a systematické porozumění v oblasti trestního řízení a trestního soudnic ... [+]

S více než třicetiletou zkušeností vytvořil LSBU právo profesionální futures tisíců studentů práva.

Prostřednictvím kritických a srovnávacích studií o spravedlnosti a procesu trestního soudního sporu tento kurz poskytne prokazatelné pochopení klíčových zásad, které zakládají britský systém trestního soudnictví, jeho problémy, přístupy a aktuální diskuse.

Pokud jste nedávno absolventem nebo jste již pracoval v oblasti trestního soudnictví, podpoříte své akademické a praktické znalosti soudního řízení. Program je také velmi důležitý pro pracovníky v oblasti lidských práv a agenty působící v oblasti politiky pracující ve Velké Británii nebo v zahraničí. Po dokončení budete mít důkladné a systematické pochopení trestního sporu a trestního soudnictví a budete schopni pracovat na špičkové úrovni v oblasti praxe a výzkumu v těchto oblastech.... [-]

Spojené království London
Září 2019
Denní studium
Kombinované
1 - 2 let
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Groningen

Jak se zabraňují, vyšetřují a stíhají mezinárodní a mezinárodní trestné činy? Je trestní právo účinným nástrojem v současném kontextu globalizované kriminality? Program L ... [+]

Navštivte zde stránky programu LLM.

Jak se zabraňují, vyšetřují a stíhají mezinárodní a mezinárodní trestné činy? Je trestní právo účinným nástrojem v současném kontextu globalizované kriminality? Tyto otázky budou představovat některé z největších problémů trestního práva pro nadcházející roky a jsou předmětem globálního trestního zákona LLM, který zkoumá uplatňování trestního práva - jak hmotného, ​​tak procesního - v kontextu globální kriminality, jako organizovaná, nadnárodní a mezinárodní kriminalita.

Program LLM v globálním trestním právu se zaměřuje na uplatňování trestního práva - jak hmotného, ​​tak procesního - v kontextu celosvětové kriminality, včetně organizované, nadnárodní a mezinárodní kriminality. Tato trať vám nabízí dvojnásobnou příležitost prozkoumat hmotné a procesní trestní právo z komparativní i mezinárodní perspektivy, ale také se specializovat na studium konkrétního kriminálního chování: organizované a finanční zločiny, počítačové kriminality a mezinárodní zločiny.... [-]

Nizozemsko Groningen
Září 2019
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Luxembourg, Faculty of Law, Economics and Finance

Program nabízí studentům jedinečnou příležitost prozkoumat rychle rostoucí oblast evropského trestního práva se zvláštním důrazem na hospodářské a finanční trestní právo. ... [+]

O

Program nabízí studentům jedinečnou příležitost prozkoumat rychle rostoucí oblast evropského trestního práva se zvláštním důrazem na hospodářské a finanční trestní právo.

Program se skládá ze šesti po sobě následujících modulů, které poskytují studentům podrobný pohled na několik klíčových aspektů evropského trestního práva, které zahrnují následující oblasti evropského trestního práva:

regulaci a prosazování v rámci EU,Evropské trestní právo a trestní řízení,korporační trestní právo a soulad,soudní spolupráce a evropské orgány činné v trestním řízení.

Ve druhém semestru každý student připravuje diplomovou práci a účastní se stáže, díky níž bude mít příležitost k dalšímu rozšiřování svých schopností tím, že uplatní získané poznatky do reálných situací.... [-]

Lucembursko Luxembourg City
Edinburgh Law School - The University of Edinburgh

Tento program nabízí ideální příležitost ke studiu současných debat v oblasti trestního práva i trestního soudnictví na pokročilé úrovni. Naše široké portfolio kurzů vám ... [+]

Popis programu

Tento program nabízí ideální příležitost ke studiu současných debat v oblasti trestního práva i trestního soudnictví na pokročilé úrovni.

Naše široké portfolio kurzů vám pomůže pochopit klíčové pojmy a teorie, které podporují trestní právo a trestní soudnictví, a jak fungují v praxi.

Je vhodný pro studenty, kteří studovali právo na vysokoškolské úrovni a chtějí rozvíjet své chápání trestního práva zejména. Připravuje vás na další práci v této oblasti, ať už profesionální nebo akademické.

Struktura programu

Musíte dokončit 180 kreditů ve studiu - v povinné dizertační práci se odevzdá 60 kreditů a zbývajících 120 kreditů se odevzdává na vyučovaných kurzech.... [-]

Spojené království Edinburgh
Září 2019
Denní studium
Kombinované
1 - 2 let
Kampus
Přečtěte si více v češtině
UNH School of Law

Chtěli byste držet krok s rozšířením rozsahu mezinárodního trestního práva. Pracovní právníci se dozvědí o nejnovějším vývoji, který ovlivňuje mezinárodní trestní právo. ... [+]

Chtěli byste držet krok s rozšířením rozsahu mezinárodního trestního práva. Pracovní právníci se dozvědí o nejnovějším vývoji, který ovlivňuje mezinárodní trestní právo.

Zákon UNH v oboru Mezinárodní trestní právo a spravedlnost je k dispozici 100 procent online a zaměřuje se na rychlý vývoj v globalizaci obchodu, terorismu, lidských práv a trestního práva, zejména v posledních 30 letech.

Program je ideální pro praktikování právníků, odborníků, studentů a vědců v diplomatických, trestních soudních, vojenských a donucovacích komunitách po celém světě. Studenti získají náhled z mnohonárodního přístupu programu a nadnárodních právních kurzů zaměřených na domácí trestné činy s mezinárodními důsledky a také studium dopadů národů, které rozšiřují dosah svých vnitrostátních trestních zákonů, vytvoření Mezinárodního trestního soudu a zvláštních tribunálů a Úmluvy Organizace spojených národů s dvoustrannými a mnohostrannými smlouvami.... [-]

Spojené státy americké Concord
Srpen 2019
Denní studium
12 - 60 měsíců
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Case Western Reserve University School of Law

Zaměřit se na mezinárodním trestním právu a postupech, mezinárodního humanitárního práva a národní bezpečnosti práva. Druhé pololetí externship k dispozici pro studenty, ... [+]

LLM v mezinárodní trestní právo - pro zahraniční i amerických absolventů

Učil předních odborníků v oboru, tento program poskytuje studentům, kteří mají vysokoškolské vzdělání v oboru práva, o hluboké znalosti mezinárodního trestního práva a řízení, mezinárodního humanitárního práva a národní bezpečnostní práva. To vybaví jim vykonávat mezinárodního trestního práva před mezinárodními soudy nebo vnitrostátních soudů. Program jeden rok je založen na naší právnické škole, ale studenti mají možnost vzít svůj druhý semestr na mezinárodním tribunálem. Stupeň je také k dispozici pro americké studenty na částečný úvazek v průběhu dvou let.... [-]

Spojené státy americké Cleveland
Srpen 2019
Denní studium
Kombinované
1 - 2 let
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Loyola Law School

Studenti, kteří dokončí specializaci LLM v oblasti trestní justice, budou mít bezkonkurenční příležitost k vystavení a soustředěnému studiu práva a dovedností potřebných ... [+]

alt = "Loyola proslulé obhajobní týmy, zkušené doktrinální a dovednostní fakulty a rozsáhlá obhajoba týkající se nabídek nabízených kurzů vždy stanovily, V poslední době byla specializace Trestní spravedlnost vytvořena tak, aby zajistila, že studenti zájemci o trestní právo obdrží komplexní a jedinečnou akademickou zkušenost.

Studenti, kteří absolvují tuto specializaci, budou mít bezproblémovou příležitost k vystavení a soustředěnému studiu práva a dovedností potřebných k výcviku jako obhájce v trestním stíhání nebo obhajobě. Důležitou složkou specializace je intenzivní integrovaný zážitek, ve kterém se všichni studenti účastní praktické cvičení nebo klinické praxe, která jim umožní vidět uplatnění naučených dovedností na skutečné spory.... [-]

Spojené státy americké Los Angeles
Srpen 2019
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině