LAWSTUDIES

LLM Brazílie - LLM programy Brazílie LLM

LLM, což je zkratka pro Legum Magister je moderní právní titul k dispozici pro absolventy bakalářských programů, práva, např. programů LLB. Ačkoli LLM není nezbytně nutné vykonávat advokacii v Brazílii, mnoho advokátních absolventi se rozhodnou jít na dosažení tohoto pokročilé kvalifikaci, neboť nabízí možnost zaměřit se na konkrétní oblasti zájmu. LLM studentů na vysokých školách v Brazílii také zjistí, že mohou rozšířit své profesní sítě, a to jak v tuzemsku iv zahraničí, a to prostřednictvím dalšího vzdělávání.

Obvykle se skládá ze směsi celoroční práce, výzkum, studie, praktické a mistr 's práce, LLM programů v akademických institucích v Brazílii obvykle trvat jeden až dva roky. V odborné oblasti práva se zaměřením na v určitém programu, LLM studenti mají svobodu zvolit si oblasti výzkumu, které vás zajímají, když píší diplomovou práci.

Můžete požádat o více informací bude zaslána o nějakém programu LLM přímo od školy zájmu v Brazílii jen minutu pomocí našeho webového formuláře ruce. Chcete-li se dozvědět více o tom, jak můžete požádat o LLM programu na vysoké škole v Brazílii, přejděte dolů a klepněte na položku se dozvíte více.

nalezené výsledky Filter

Mistr v ústavním právu a správních

Grupo Tiradentes
LLM
Bře 2021
<
Denní studium
<
374 hodiny
Portuguese (Brazil)
Kampus

Jedním z nejnápadnějších rysů zákona ze sociálně demokratické státu je nadřazenost ústavy. V důsledku toho se teorie stvoření učí, že takzvaná ústavní blok je vytvořen podle p ...

Čtěte více

Mistr v procesním právu

Grupo Tiradentes
LLM
Bře 2021
<
Denní studium
<
374 hodiny
Portuguese (Brazil)
Kampus

Potřeba pro praktické zdokonalování a získávání nových teoretických poznatků řídit a prokázat právnických profesí význam dalšího vzdělávání v jeho různých formách, a to zejmén ...

Čtěte více