LAWSTUDIES.CZ

LLM Bělorusko - LLM programy Bělorusko LLM

LLM nebo Master of Laws míry je akademický titul, často vyhledávány studenty s bakalářskými tituly práva, kteří se snaží vzdělávat se důkladněji v jedné konkrétní oblasti práva studia. LLM programy jsou výzkum orientovaný a typicky trvat jeden rok.

Studenti, kteří sledují si LLM (Master of Laws) stráví jeden až dva roky studovat určité oblasti práva. Jejich pokročilý výcvik připravuje jim umožňuje pracovat se specializací jako je mezinárodní právo nebo daňového práva.

Běloruská republika se nachází ve východní části Evropy. Bělorusko představuje jednu z nejlepších platforem pro vzdělávání. Studium v ​​Bělorusku je optimální způsob, jak se učit rusky a běloruský jazyk.

LLM Bělorusko - Vezměte si LLM Bělorusko. Všechny programu LLM a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu zde!

nalezené výsledky Filter

Master práva

International University
Kampus Denní studium Kombinované Září 2019 Bělorusko Minsk

Právnická fakulta byla založena v roce 1994. Od té doby absolvoval více než 2500 specialistů, kteří jsou v současné době zaměstnáni ve státních a soukromých organizací, právníci, advokáti a notáři, přednášejí na vysokých školách, a pracovat jako s důstojníky na národní státní zastupitelství orgány a donucovacími orgány.